реклама

реклама

Черкащани нарікають на суттєве подорожчання кавунів. Незважаючи на те, що у пік сезону ціни на баштанні зазвичай стрімко падали вниз і становили менше двох гривень за кілограм, цьогоріч усе інакше. Чим далі, тим смугаста ягода навпаки дорожчає. Наразі у Черкасах її ціна за кілограм сягає майже 6 гривень. Що стало цьому причиною – сайту vikka.ua розповів генеральний директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. 379412

За його словами, одна з вагомих причин, що вплинула на вартість кавунів, – вартість доставки.

"Раніше кавуни возили скільки завгодно у фурі. Зараз стежать, щоб загальна вага не перевищувала нормативи. Інакше – штраф. Якщо раніше середня вага фури була 50-60 тонн, то зараз допускається удвічі менше. Таким чином доставка кавунів значно подорожчала. Тому зараз через баржі з кавунами Прем’єр-міністр Володимир Гройсман рекламує низьку вартість річкових перевезень", – розповів він.

Нагадаємо, через спеку в Черкаській області було введено тимчасове обмеження руху вантажівок. Під час підвищеного температурного режиму, тобто за понад 28 градусів тепла, не допускається рух транспорту загальною масою понад 24 тонни або з навантаженням на вісь у понад 7 тонн.

реклама

Коментарі  

 
+5 #9 Мойша 24.08.2017 09:29
Цитую Макс:
Дорошенко пояснив, що тавагіщь Гройсман з тавагіщямі зайнявся перевезенням кавунів (їм вже мало бюджетних коштів і гешефтів з АТО), а баржі дорогі він же їх купив майже по ціні металобрухту (в смислі -дешевше металобрухту)і тому кавуни дорогі.

Я вас умоляю,не говорите мне так больно про этого хитропопого гхойсмана,с ним одни затраты.Недавно пришлось поменять телевизор,на телевизор с большим экраном,посколь ку их рожи уже не помещаются в старый.Тьфу на них!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Макс 23.08.2017 21:05
Дорошенко пояснив, що тавагіщь Гройсман з тавагіщямі зайнявся перевезенням кавунів (їм вже мало бюджетних коштів і гешефтів з АТО), а баржі дорогі він же їх купив майже по ціні металобрухту (в смислі -дешевше металобрухту)і тому кавуни дорогі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Регіональна Тальнівщина 23.08.2017 15:13
Цитую Черкасчанин:
Тоесть, фактически, тов.Дорошенко признался в том,что его ассоциация систематически нарушала правила перевозки и разрушала наши дороги?А мы ,из-за таких директоров ,должны по убитым дорогам ездить???


Так ви повинні не тільки їздити, але й латати. Бо своєю діяльністю ви тільки сприяєте процвітанню ригобеспрєдєлу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Вчера 23.08.2017 14:00
Да никогда не разрешали на фуре возить 50-60 тонн. Просто денюжку платили и их пропускали мимо весов, а теперь, видимо, все по закону....

И кстати, из-за таких вот перевозчиков (по 50-60 тонн на фуре) у нас дороги так быстро в упадок и приходят, при этом они ничего в казну не отчисляли...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 ковбой 23.08.2017 13:39
Цитую Черкасчанин:
Тоесть, фактически, тов.Дорошенко признался в том,что его ассоциация систематически нарушала правила перевозки и разрушала наши дороги?А мы ,из-за таких директоров ,должны по убитым дорогам ездить???

Кроме признании в ушатывании наших дорог перегрузами дорошенко явно врет: доставка в 1 кг арбуза составляет 50л дп/100 км х 23 грн./л х 500 км : 20 000 кг арбуза = 0,29 грн./кг (ранее при загрузке 40 тн арбуза было около 0,14 грн/кг), удорожание всего 15 копеек на кило. Элементарная жажды наживы и сверхприбыли в результате очередного сговора торговых сетей, за которыми стоят власть имущие. Аналогичная ситуация и с автогазом. Видать откладывают заначку на выборы осенью
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Такі справи 23.08.2017 12:11
Завжди є об'єктивна причина підняти ціні і майже ніколи, щоб ціни знизити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Черкасчанинч 23.08.2017 11:36
И вопрос вдогонку:А не потому ли они подорожали,что за наш счет хотят рассчитаться за штрафы?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 Коваль 23.08.2017 09:34
Хотіли, як краще, вийшло, як завжди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #1 Черкасчанин 23.08.2017 08:23
Тоесть, фактически, тов.Дорошенко признался в том,что его ассоциация систематически нарушала правила перевозки и разрушала наши дороги?А мы ,из-за таких директоров ,должны по убитым дорогам ездить???