реклама

реклама

Сьогодні в Черкаській школі №32 урочисто відкрито щойно збудоване футбольне поле зі штучним покриттям, передає кореспондент «Прочерку».

21269744_593890407463895_1685247080_n За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики міськради Ігоря Волошина, подібні поля раніше вже відкриті у школах № 28, 30, 32. Також розпочато будівництво таких полів у школах № 10, 12, 13 і 31.

Відкрити поле до школи завітали працівники міськради на чолі з головою міста Анатолієм Бондаренком. Власне він і отримав право першим ударити м’ячем по воротах (за голкіпера був Ігор Волошин). Удар був із центра поля, і у ворота м’яч не потрапив...

За словами директора школи Ірини Овчаренко, в школі навчається близько 1000 учнів. Деякі з них брали участь у обласних і навіть усеукраїнських змаганнях з футболу.

Пані директор подякувала владі і меценатам за такий подарунок. Діти пообіцяли, що будуть берегти крісла і більше їх не ламати, як це вже, на жаль, сталося напередодні відкриття.

21245534_593890527463883_1183157962_n

21268845_593890480797221_1476019747_n

 

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 дс 03.09.2017 13:19
Їм би ще в пісочниці погратися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 мазила 02.09.2017 19:23
Було б доречно в таких випадках хоть інколи згадувати (запрошувати-то сильно жирно) тих , хто це запроектував та побудував,а то складається таке враження ,що все це зробили двоє стрічкорізів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Ще той 02.09.2017 14:46
Ну скіольки вже можна той совок робить.Відкрили ленточки ху..нточки... Зробили - запустили - в роботу далі. Для чого цей пафос нікому непотрібний? Це вже ДАВНО!!! Повинно бути зроблено. Точно що клоуни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Реаліст 01.09.2017 21:42
Епічне фото :lol:
Після цього в Черкасах буде нова народна приказка: ДИВИТИСЯ ЯК "МЕР" НА НОВІ ВОРОТА :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Клава 01.09.2017 21:33
А жінка на підборах там що робила?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Слава У 01.09.2017 17:57
Лобом би он по воротах ударив...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Костиль 01.09.2017 16:02
Краще б директор Департаменту освіти та мер похизувалися тим, що нарешті навчили заступника мера Буданцева українській мові. Чи то заступнику клепки не хватає, чи то такі керівники освіти у місті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #5 Надія. 01.09.2017 14:27
Ну скільки можна піаритись ? Яка Ваша заслуга?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Щука 01.09.2017 13:24
Цитую Андрій:
Клоуни ряжені

Тому що цирку в Черкасах немає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 Динамо - чемпіон! 01.09.2017 13:02
Не фотки, а ржака. Що у Бондаренка, що у Волошина - ноги "колесом" :lol: Які з них футболісти?