реклама

реклама

У Черкаському обласному краєзнавчому музеї знищується радянська довоєнна та післявоєнна бібліотека. Її просто рвуть на макулатуру, – повідомила «Прочерку» колишній директор музею Алла Кушнір.

1280px-Черкаський_обласний_краєзнавчий_музей

За її словами, така література не підлягає Закону «Про декомунізацію», бо є невід’ємною частиною фонду і частиною історії.

– Там є справді ціні речі. Зараз там в бібліотеці гори літератури з обірваними палітурками. але цього ніяк не можна робити. Я хотіла б привернути увагу громадськості до цього кричущого факту, про який мені повідомляють колеги з музею. Самі вони через зрозумілі причини, бояться про таке заявляти відкрито, – зазначила Алла Кушнір.

"Прочерк" звернувся до Ірини Собко за коментарем, але вона повідомила, що зайнята і передзвонить згодом. Телефон її заступника Назара Лавріненка, який свого часу також претендував на посаду директора, а після конкурсу отримав посаду заступника директора, не відповідає...

Нагадаємо, що на перемогу за крісло директора музею через зміни в законодавстві, згідно із якою призначення директорів закладів культури має відбуватись тільки за конкурсом, стала Ірина Собко.

Попередня багаторічна керівниця Алла Кушнір зараз через суд відстоює своє право на посаду.

У музеї є прихильники і одного, й іншого керівника.

– Унаслідок змови групи посадовців відбулось рейдерське захоплення посади директора, – раніше висловлювався завідувач відділу охорони пам’ятників історії та культури, голова профспілкового комітету трудового колективу закладу Олександр Шумейко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #10 Саша 14.09.2017 21:52
Кушнір рано як збреше, то ввечері своєї берехні не впізнає.Баба барбі сказала,тричі збрехав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Юрист 14.09.2017 21:50
За хронічну брехню та наклепі які не відповідають діцсності пора притягнути Кушнір до адміністративно ї,а після перевірки правоохоронних органів, до кримінальної відповідальност і.Досить колотити музеєм та вводити в оману людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Сторонній 14.09.2017 21:46
Кушнір знищила,а тепер списує на нове керівництво.Бреше як баба на базарі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Контролер 14.09.2017 18:04
Цитую Екскурсант:
Мабуть, сьогодні в роботі музею є більш важливі справи, ніж знищення книг. Наближається зима, а потім буде 100-річчя музею. Критика попередників вже не цікава. Час засукувати рукава і працювати.

Та кому на *** ті "папєрєдніки" треба?! Це ж якраз вони постійно воду варять і розпускають побрехеньки. Якби не гавкали - ніхто й не чув би, що совкову агітпродукцію і інструкції "музєєвєдєнія СССР" з музею викинули.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Екскурсант 14.09.2017 17:02
Мабуть, сьогодні в роботі музею є більш важливі справи, ніж знищення книг. Наближається зима, а потім буде 100-річчя музею. Критика попередників вже не цікава. Час засукувати рукава і працювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 : 14.09.2017 16:52
Цитую .хвошисти!:
Ржака. Пагубілі, нєгадяі, полноє собраніє сочінєній Лєніна і матєріали сьєздов КПСС?! А ще Лавріненко з'їв під пиво сушені експонати риб. Кушнір, ввєді вайска!

:lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Що це було? 14.09.2017 16:21
Публікуючи однобокі чутки-побрехеньки, "Прочерк" скочується до "рівня" лаценківського "Дзвону". :-x
Прикро
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Реаліст 14.09.2017 13:53
Цитую Борис Юхно:
Ну так нормально. Фашики тоже всяку ліву срань палили.

///////////////// а комуністи не палили? Чого ж ти говориш тільки їхніми штампами-фразами про "фашистів" - так, наче це тільки в Італії було, а у німецьких нацистів і совкових комуняк - щось інше?
У сучасній рашці он - журнали "Барвінок" в українській бібліотеці на мацковському Арбаті вилучили - бо з синьо-жовтим прапором на обкладинці були) Директорка бібліотеки - під кримінальною статтею "за разжиганіє вражди".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #2 Борис Юхно 14.09.2017 13:07
Ну так нормально. Фашики тоже всяку ліву срань палили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 .хвошисти! 14.09.2017 12:55
Ржака. Пагубілі, нєгадяі, полноє собраніє сочінєній Лєніна і матєріали сьєздов КПСС?! А ще Лавріненко з'їв під пиво сушені експонати риб. Кушнір, ввєді вайска!