реклама

реклама

408354_333050273391791_168648183_n Міхеїл Саакашвілі, лідер партії «Рух нових сил», екс-глава Одеської обласної державної адміністрації обрав Черкаську область для тимчасового проживання через те, що у провінції люди більш довірливі, ніж у столиці. Про це в коментарі «Прочерку» сказав Володимир Цибулько, відомий український аналітик і політтехнолог, уродженець Черкащини.

– Саакашвілі шукає провінцію для осідку, оскільки у провінції люди більш довірливі – це прекрасний контингент для обману. Поряд з тим, у столиці він вже своє клоунське політичне амплуа прикрити не в силі! Столиця ситіша, і тому менш радикальна у своєму виборі, ніж бідні території, – зазначив політолог.

Але, за його словами, тоді політику слід було обирати не Черкаси, а, наприклад, Херсон.

– Слід було обирати міста, що справді занепадають. Поряд з тим у Херсоні він зібрав мітинг з 50 осіб. Тому тепер увага звертається не лише на добробут територій, а й на електоральні вподобання. От Саакашвілі і обирає тепер територію, де ще довіряють Юлії Тимошенко. Рівень довіри до Тимошенко гарантує перетікання голосів від «Батьківщини» до «Руху нових сил». Однак, до чого тут насправді слова про «нові сили»? Адже команда Саакашвілі – зовсім не нова, – зауважує Володимир Цибулько.

реклама

Коментарі  

 
+3 #17 В пєчєнь от Стіллерса 21.09.2017 12:53
Цитую Виктор:
Чуеш,я такой же запоребрiковий, как ты штопанный кандом.

Зачєм зразу абіжаєссі? Я ж не знав, що повна твоя погоняла - кандом запорєбрiковий. Тепер називатися так ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #16 Виктор 21.09.2017 10:34
Цитую Поправка Стіллерса:
Цитую Виктор:
Этот так называемый политолог цибенко,который при разных полит.силах,которые приходили к власти, профессионально работая языком,пытается сделать так,чтобы все интимные места у власти были безукоризненным и,что мы и наблюдаем.Ну просто не потопляем,а впрочем дерьмо не тонет.Слушай цыбенко ПНХ кутаг.

Чуєш, запорєбріковий - ти б хоч вивчив його прізвище, бо він Цибулько, а не Цибенко. Політолог він слабенький, але який вже є.

Чуеш,я такой же запоребрiковий, как ты штопанный кандон.Или не согласен? А за ошибку в прiзвище прошу меня простить,но это не к тебе штопанный.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Павло 21.09.2017 06:07
Цитую Реаліст:
І ще одне: на фоні абсолютно слабких замів губера області Ткаченка: скажіть мені, хто Саакашвілі тут зупинить хоч у чомусь?!

Так, зами нульові. Так само, як і сам Юра ніякий, і в районах керівники тупі нероби в основному.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Неформал-політолог 20.09.2017 18:42
Цитую Політолог-неформал:
Не для того Бондаренко демонстративно примазувався днями у фотокадр до Кличка і запускав через прес-службу чутки про нібито "плодотворну співпрацю з ним", щоб змінити вектор з провладного на "саакашвілівськи й". Та й хитра Юлька вже, думаю, отямилася і шкодує, що підтримала Міхо - щоб не ділитися з ним і так поріділим електоратом.
Хто в області може підтримати Саака - так це всі 20 чоловік "Автомайдану" і всі 30 колишніх СБУшників Котляра з партії Наливайченка "Справедливість" - вони свій електорат не втратять з причини його повної відсутності :lol: :lol: :lol:
Чекаємо наступного фотокадру, де мер вже співпрацює з Міхеїлом :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 СОЛДАТ 20.09.2017 11:44
Цитую Призовник:
Цитую СОЛДАТ:
Відомий украінський політолог,аналі тик і політтехнолог.Ну прямо ні дати ні взяти - Нобелівський лауреат.Чим він відомий?Тим що заступався за яника і підтримував його політику?Думаю що не в довірливості електорату тут справа.Міхо тимчасово осів там де йому сказали.Питання тут одне - ХТО йому визначив це місце?.З часом все проясниться і ми зрозуміємо що за "крєндель" цей Саакашвілі,яка у нього насправді мета,і які сили за ним стоять. ;-)

Хто визначив? Які сили? :lol: "Мама" визначила, яка і їздила його зустрічати на кордоні. .....

Юлька в цій "грі" всього-навсього дрібна "пєшка" з амбіціями ферзя.Думаю що за Міхо стоять значно потужніші сили з реальними можливостями впливати на поточну політику.Час покаже.Слідкуємо за реакцією "шоколадного" гаранта. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Не вірю 20.09.2017 10:55
А взагалі, тому Островському не варто сунутися в політику - хіба що перестане буть занадто "нарваним", бо люди вже стомилися від шуму, їм хочеться спокою. Його "посажу на кол" нікому не треба, бо схоже на Ляшкові гасла про вила)))
Саакашвілі теж не розуміє, що викриками з трибун нічого не досягне - бо занадто видно, як сам над собою контроль втрачає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Призовник 20.09.2017 10:13
Цитую СОЛДАТ:
Відомий украінський політолог,аналі тик і політтехнолог.Ну прямо ні дати ні взяти - Нобелівський лауреат.Чим він відомий?Тим що заступався за яника і підтримував його політику?Думаю що не в довірливості електорату тут справа.Міхо тимчасово осів там де йому сказали.Питання тут одне - ХТО йому визначив це місце?.З часом все проясниться і ми зрозуміємо що за "крєндель" цей Саакашвілі,яка у нього насправді мета,і які сили за ним стоять. ;-)

Хто визначив? Які сили? :lol: "Мама" визначила, яка і їздила його зустрічати на кордоні. Але, здається і вона перебільшує сили "Батьківщини" на Черкащині, покладаючись на "побєдні" реляції своїх владних ставлеників. Бо ті більше працюють на набивання власних кишень. Одна надія на її надривне "людонькиии", тюремну коляску та продажність електорату.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Поправка Стіллерса 20.09.2017 09:58
Цитую Виктор:
Этот так называемый политолог цибенко,который при разных полит.силах,которые приходили к власти, профессионально работая языком,пытается сделать так,чтобы все интимные места у власти были безукоризненным и,что мы и наблюдаем.Ну просто не потопляем,а впрочем дерьмо не тонет.Слушай цыбенко ПНХ кутаг.

Чуєш, запорєбріковий - ти б хоч вивчив його прізвище, бо він Цибулько, а не Цибенко. Політолог він слабенький, але який вже є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Коваль 20.09.2017 09:44
Це такий політолог і політттехнолг, як я космонавт
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Петро 20.09.2017 09:03
Цибулько політтехнолог і аналітик?!!! Насмішили. Улоун.