реклама

реклама

Погруддя маршала Радянського Союзу Павла Батицького та пам’ятна дошка на його честь, які донині розташовувались на подвір’ї та фасаді Черкаської гімназії № 31, будуть передані до Обласного художнього музею.

Батицький

Про це «Прочерку» повідомили в міській раді Черкас.

Опікуватиметься цим питанням комісія у складі представників з департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, яка була затверджена цього тижня рішенням виконкому.

Як пояснив під час виступу на засіданні виконавчого комітету директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, відповідні заходи здійснюватимуться на виконання вимог протокольного доручення Черкаської міської ради та подальшого рішення сесії (від 10 серпня цього року), ухваленого за зверненням депутата від фракції ВО «Свобода» Антона Ведули, у рамках процесу з декомунізації.

реклама

Коментарі  

 
-5 #20 СОЛДАТ 28.09.2017 10:47
Цитую Чип:
Цитую Скульптор:
Цитую Чип:
Цитую Да уж:
Ох і вати в Черкасах! :sad:

Людей з мізками ще багато, вата у тебе в голові якщо не лайно

Завдяки таким ЧИПам до цього часу не побитий "рекорд" у 20 мільйонів загиблих. А щоб покрити злочиних керівників, з них робили героїв

За 25 років населення України зменшилося майже на 20 мільонів - таким як ви керівникам і війни не потрібно

Це тобі в кацапській методичці написали,що майже на 20 млн,чи Вілкул сказав? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #19 СОЛДАТ 28.09.2017 09:59
Цитую Юстас:
При чем здесь декоммунизация???
Памятник освободителю Черкасс от фашистов!

При тому, що він комуністом був,цей Батицький.Таким самим як і Сталін,Берія (до речі Батицький власноручно розстріляв Берію),Жуков,Ва тутін і інші горе-"полководці" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Юстас 28.09.2017 08:48
При чем здесь декоммунизация???
Памятник освободителю Черкасс от фашистов!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Чип 27.09.2017 20:09
Цитую Скульптор:
Цитую Чип:
Цитую Да уж:
Ох і вати в Черкасах! :sad:

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Чип 27.09.2017 20:04
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Чип:
Цитую Скульптор:
[quote name="Свидетель"]О какой декоммунизации речь? Убрать памятник генералу Батицкому,котор ый командовал 73 стрелковым...

Совок в тому, що памятники ставили не простим солдатам, які зі зброєю в руках героїчно боронили, гинули і тим паче звільняли місто, а виключно генералам. Радянська влада простих людей тримала за скотину, а всі лаври до
А мати Батьківщина на пагорбі з вінчним вогнем на який не має грошей зі стелою зі списками загиблих при обороні та визволенні, могили героїв...Чи тобі повилазило

Думаю що для тих людей,які полягли,вона була не мамою-Батьківщиною а скоріше "Родиной Матерью".Тут є різниця.Мама на убой не посилає мільйонами.Мама своіх синів і дочок береже. ;-)

Особливо зараз береже....Іх не посилали вони йшли ії захищати та боронити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 РезидентЪ 27.09.2017 18:52
А кто такие эти Ігор Волошин и Антон Ведула ? Какое отношение эти сельские оккупанты имеют к городу чтобы решать каким памятникам здесь быть ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 коп 27.09.2017 18:42
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Коп:
Позор такому решению. Учите историю бездари!!!

В тому то і справа що украінці почали нарешті вчити історію.Справжню історію своєі Батьківщини а не кацапські побрехеньки в історичному стилі. :lol: Якщо у тебе туга за совковими "героями" - ідь в мацкву і кланяйся своєму калашнікову.А заодно і Хуго Шмайсеру. :lol:


А ты кому кланяешся, "вильний солдат"? ;-) Рабы...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 СОЛДАТ 27.09.2017 18:35
Цитую Чип:
Цитую Скульптор:
Цитую Свидетель:
О какой декоммунизации речь? Убрать памятник генералу Батицкому,котор ый командовал 73 стрелковым...

Совок в тому, що памятники ставили не простим солдатам, які зі зброєю в руках героїчно боронили, гинули і тим паче звільняли місто, а виключно генералам. Радянська влада простих людей тримала за скотину, а всі лаври доставалися тим, хто зі рідким виключенням, гнав людей на смерть без зброї, боєприпасів. Крилата фраза народного маршала Жукова на числені втрати: "Ничего, на Руси баб много, нарожают".

А мати Батьківщина на пагорбі з вінчним вогнем на який не має грошей зі стелою зі списками загиблих при обороні та визволенні, могили героїв...Чи тобі повилазило

Думаю що для тих людей,які полягли,вона була не мамою-Батьківщиною а скоріше "Родиной Матерью".Тут є різниця.Мама на убой не посилає мільйонами.Мама своіх синів і дочок береже. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #12 Скульптор 27.09.2017 18:11
Цитую Чип:
Цитую Да уж:
Ох і вати в Черкасах! :sad:

Людей з мізками ще багато, вата у тебе в голові якщо не лайно

Завдяки таким ЧИПам до цього часу не побитий "рекорд" у 20 мільйонів загиблих. А щоб покрити злочиних керівників, з них робили героїв