реклама

реклама

Заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань не задоволений тим, що йому публічно подякували за облаштування дитячого майданчику під прапором однієї з політичних партій. Про це він написав у Фейсбуці.

«Не знаю, хто оце повісив, але дав би по руках! Я допомагав не як заступник голови ОДА і тому, що друзі просили. І точно не під прапори партій! Дозволу про мене тут писати не давав! Хто це повісив, зніміть, щоб мені не довелося робити це самотужки! Хочете подякувати - зателефонуйте чи при зустрічі», - написав Ярослав Березань.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #13 Байда 12.10.2017 09:49
Цитую Майданчик?:
Від назви "Лужок" русськім душком віддає. У колишнього мера Москви поганяла така була)

До 1917 года почти вся нынешняя совковая Украина ,была частью русського мира .ленин,Сталин ,хрущов отцы основатели украиньского мира ).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Берёза 12.10.2017 08:17
«Не знаю, хто оце повісив, але дав би по руках! Я допомагав не як заступник голови ОДА і тому, що друзі просили. І точно не під прапори партій! Дозволу про мене тут писати не давав! Хто це повісив, зніміть, щоб мені не довелося робити це самотужки! Хочете подякувати - зателефонуйте чи при зустрічі», - написав Ярослав Березань.
"Твари" неблагодарные,з абыли чем благодарят? Сказал при зустричи,значит при зустричи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 КВУ 11.10.2017 16:05
Березань навіть секретарем ради у райцентрі був нікудишнім, а його поставили замом губера.
Хоча журналісти вже називають його "замом зама" або "тінню батька-Коваля" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 депутат 11.10.2017 13:32
Та ні Березань не здатен доводити до кінця розпочаті справи так як це було з реконструкцією бульвару графа Бобринського. Тому якби він мав якесь відношення до цього майданчика. то він би і досі облаштовувався. А відносно піару на майданчику, то для них,на відміну від всих людей, нормальний стан це НЕ ПРАЦЮВАТЬ, а коли вже щось зробили, то без піару не обійтись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Як було насправді 11.10.2017 12:25
Згадалося, як цей же чинушка піарився на відкритті млина у сільського підприємця. А по Смілі ЯБерезань вирішив пропіаритись двічі: спочатку на табличці, а потім - у фейсбуці, тіпа я не хотів, а вони мене пропіарили.
При цьому не забув викласти побільше фоток таблички зі своїм прізвищем :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Семен 11.10.2017 10:07
Не по чиновницки и не по депутатски это как-то. Как не пропиариться на детской площадке за бюджетные деньги?
Везде таблички висят: на школах- там учителя учат, на больницах- там лечат, на заводах-0 там работают. А это ты смотри работу свою сделал а от таблички отказывается? Не по чиновницки это.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Антистец 11.10.2017 10:02
Цитую Майданчик?:
Від назви "Лужок" русськім душком віддає. У колишнього мера Москви поганяла така була)


Когда построите свою, то сможете назвать ее национально озабоченно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Що за залп в калюжу? 11.10.2017 09:49
Якась у нього реакція неадеквата :-x
На місці партії "Черкащани" я подав би на нього до суду - бо вони просто числяться у списку спонсорів - так само, як і нардеп Рудик, і "жителі мікрорайону цукрокомбінату". Чи вони - теж усі партійці "Черкащан"?
"Заступник голови ОДА" не дружить ні з головою, ні з елементарною логікою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Пупкин 11.10.2017 09:41
Сплошной разводняк лехтората.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Сміла-транзит 11.10.2017 09:40
Та хай не заливає, що не знав про "Черкащан" - судячи з прізвищ, уся гоп-компанія - смілянська, включно з Яриком, який так і не став черкащанином. То він хоче сказать, що не знав, хто є хто у цій компанії?!!
Нагадує анекдоти про Штірлітца, про якого у Берліні усі знали, що він - чекіст, але не запитували, бо знали, що він все одно не признається :lol: