реклама

реклама

На позачерговій сесії Черкаської міської ради до до міського голови звернулися обурені мешканці мікрорайону Дахнівка з проханням перевірити факт чергового будівництва на прибережній смузі.

З цього приводу Анатолій Бондаренко оприлюднив заяву в ЗМІ.

«Відразу на сесії дав доручення – депутатам, членам земельної комісії, управлінню інспектування, представникам ЗМІ виїхати на місце та розібратися в ситуації.

12 жовтня близько першої години на вказане місце (вул. Дахнівська, 9а) виїхала група депутатів, начальник управління інспектування з інспекторами та журналісти місцевого телеканалу.

У ході обстеження земельної ділянки за їх словами, було виявлено будівельне сміття, бордюри, схожі на ті, які встановлюються на міських дорогах, спортивне покриття – є всі підстави стверджувати, що готується основа для початку будівельних робіт.

Через кілька хвилин до обстежуваної ділянки під’їхав автомобіль, в якому знаходився директор департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Яценко, який нині вже тривалий час перебуває на лікарняному.

За словами присутніх, він у грубій агресивній формі погрожував присутнім фізичною розправою, про що вони написали відповідні заяви до правоохоронних органів.

Переконаний – така поведінка неприпустима для посадової особи місцевого самоврядування.

Звертаюся до правоохороннних органів із вимогою оперативно відреагувати на відповідні заяви депутатів та перевірити, яким чином майно територіальної громади Черкас опинилося на вищевказаній ділянці.

Мою заяву прошу вважати офіційним зверненням до правоохоронних органів».

Про це інформує прес-служба міськради.

реклама

Коментарі  

 
+11 #11 питання автору 13.10.2017 18:43
а не з лікарняного має?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Надія. 13.10.2017 16:50
Залізяці самому потрібно хоча б почати навчатися в школі по вивченню правил етикету. Хоча Толя не привик щоб десь навчатися. Любить навчати сам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Боря 13.10.2017 16:45
А якого ...., понаізджали на приватну власність громадянина, тим більше землі Черкаського району...))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 стабилизец 13.10.2017 14:38
а мер буде нести відповідальніст ь за цього "посадовця" якого особисто призначав??? Тіпа
він не знав хто такий Яценко.
как всегда, телега впереди лошади. за лысянского пацыка, а стало быть и стаю его товарищей, в ответе черкасский элехторат, и никто более.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 Светлана 13.10.2017 14:05
Цитую стабилизец:
должон быть уволен за аморальный проступок = нарушение присяги держслужбовця.

Була на особистому прийомі у бондаренка (торгаші трусами в центрі). Нога закинута за ногу на рівні столешниці, напівлежачі в кріслі., хамить. Всім своїм виглядом показував, як йому нудно і нецікаво. Тому, вкотре, повторюсь: "Який поп, такий і приход". Бондаренко оточив себе людьми, собі подібними. Тому це нагадує дешеву виставу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #6 Верник 13.10.2017 13:56
Цитую стабилизец:
должон быть уволен за аморальный проступок = нарушение присяги держслужбовця.

а мер буде нести відповідальніст ь за цього "посадовця" якого особисто призначав??? Тіпа
він не знав хто такий Яценко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 Семен 13.10.2017 13:56
ід’їхав автомобіль, в якому знаходився директор департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Яценко,

Від сьогодні Сергій Танюк призначений на посаду заступника директора департаменту ЖКК – начальника управління ЖКГ

Так сколько бездарей там? И почему мы должны их содержать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #4 працівник 13.10.2017 13:46
Гнати мітлою цього Яценка з департаменту. На лобі написано - бандюк і хапуга
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Верник 13.10.2017 13:42
Цитую Сидоров.:
Оперативненько відреагував мер.Щось велике у лісі здохло?.Якісь особисті рахунки з тим яценком?Щось не поділили?

думаю, бабло))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 стабилизец 13.10.2017 12:42
должон быть уволен за аморальный проступок = нарушение присяги держслужбовця.