реклама

реклама

Прискіплива увага правоохоронців до особи міського голови Черкас почалася саме після візиту до міста політика, колишнього голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі. Таку версію висунув сам очільник Черкас Анатолій Бондаренко у студії «Вичерпно».

Наразі під перевірку потрапили всі наближені до нього чиновники та депутати міськради.

- Перевіряють не тільки мене, перевіряють родичів наших депутатів. Тобто тих, які знаходяться в орбіті міського голови. Ви знаєте, ми вже проходили цей період часів Віктора Януковича, коли Тулуб (колишній голова Черкаської ОДА від Партії регіонів, — ред.) посилав подивитися виключно гараж моєї матері, чи він побудований на межі, чи біля межі. І знайшли, що там один метр не співпадав, може там, дек рови чи свині стояли. Ну і зараз поїхали, по городах пройшлися, — розповів Анатолій Бондаренко.

Детальніше у відео:

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Савр 20.10.2017 06:07
Спалять мера-партія не та!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Тетянка 19.10.2017 21:41
"тих, які знаходяться в ОРБІТІ міського голови"(Вікіпедія: один з законів Кеплера:Всі планети обертаються навколо Сонця орбітами, що мають форму еліпса, в одному з фокусів якого розташовано Сонце) - схоже в нас теж намічається космічний мер, Сонце ви наше, Анатолій Васильович ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Ленчик 19.10.2017 20:31
Чистый сельский бык!!! Про коровы , про свиней! Бык есть бык! Человека из села можна забрать, а вот село с человека НИКОГДА! Бык едь к коровам исвиньям в лыс янку свою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 коля 19.10.2017 20:24
Что он несет , чистый невинный мер, Он вор и корупционер , прийдет время , и все узнают люди нашего славного города, Черкассы , про лисянского бычка!!!все узнают, всему свое время...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Светлана 19.10.2017 19:02
"Тобто тих, які знаходяться в орбіті міського голови." Бондаренко до себе на орбіту понабірав людей з кримінальним минулим. До речі, кримінальне минуле й у самого мера. І на кого розраховане це показове здивування?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 стабилизец 19.10.2017 17:23
наблыжени, хм. "Кто на ком стоял ?" (с)латифундии самодостатних родычив мэра в сосновке не проверяли ишшо ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Коп 19.10.2017 16:29
Коли Тулуб тебе почав щемити то ти здався та з ригами проголосував зняти Одарича...

Тепер якщо захочуть то теж додавлять.. Ти слабак Толя!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 Надія. 19.10.2017 16:25
Як тільки когось ловлять на хабарі чи то звинувачують в корупції, зразу з називають ці дії політичним замовленням. Не став винятком і Залізяка. На поверхню вилізло стільки звинувачень , що не реагувати на них прокуратура і поліція уже не могли. Ось і вся політика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 федор принципиальный 19.10.2017 16:17
Наверно есть за что проверять-дворников и уборщиц почему-то не проверяют.