реклама

реклама

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман відсторонив від виконання обов'язків в. о. голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Олега Цвяха.

17_main_ukr

Таку заяву прем'єр зробив під час засідання Ради регіонального розвитку в Києві 24 жовтня.

"Пан Цвях, з даної хвилини ви відсторонені від виконання своїх обов'язків, завтра я звернуся до Генеральної прокуратури і НАБУ почати проти вас справу, проти всіх ваших керівників районних управлінь, з проханням розслідувати її, і ви будете сидіти", - цитує Гройсмана Інтерфакс-Україна.

Він закликав представників місцевої влади надати йому до кінця дня інформацію про "смотрящих".

"Шановні колеги, які аплодували, я чекаю від вас сьогодні до кінця дня конкретні факти, конкретні прізвища тих, хто є "смотрящими" у ваших районах та областях", - додав Гройсман.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #11 Остап 26.10.2017 08:45
гройсман,спроси у петюни,если для тебя ещё секрет,что все головы администраций и есть "смотрящие".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Микола 26.10.2017 02:16
Всiх у котлован на Благовiсну-Пioнерську, там ще один страхокурятник будують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 владимир 25.10.2017 14:59
Цитую Геноссе Борман:
Ну шо, роби ставки через скільки днів Мироненко Дмитро Олександрович, смотрящий в нашому ГУ Держгеокадастру від Шемелинець сяде... Чи винирне в Ростові???

ОН ЖЕ ПАМЯТНИК ! КТО ЕГО ПОСАДИТ ? (х/фильм "Джентельмены удачи " )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 Гонда 25.10.2017 10:59
Какие противные морды .Международные аферисты ,от блока МВФ,каты украинского народа. . :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Остап 25.10.2017 10:29
Цинизм этих шакалов при власти уже зашкаливает.гройсман,ты считаешь нас всех быдлой,которая верит всем твоим тупозаключениям ?Вы -гнидота ведёте себя так,как вела в своё время власть,которую низверг Майдан.Вы -циничная, лживая,труслива я погань,считаете ,что время вашего пребывания у корыта бессрочно?Ошибаетесь и в этом в скором времени убедитесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Япона мать! 24.10.2017 22:58
"головоногие моллюски
при общей схожести идей
куда полезней рускожопых
людей"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Геноссе Борман 24.10.2017 20:34
Ну шо, роби ставки через скільки днів Мироненко Дмитро Олександрович, смотрящий в нашому ГУ Держгеокадастру від Шемелинець сяде... Чи винирне в Ростові???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Сотник 24.10.2017 19:13
Хто ж буде сам себе "засвічувати"?! Яке питання- такий і його автор ! Для чого ж, тоді, МВС та СБУ ?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Савр 24.10.2017 18:27
Ніхто не сидітиме! Так,сам себе лякає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #2 Дуже строгий він 24.10.2017 18:09
Показуха! Грошима робить вигляд, що не знає, хто цих "смотрящих" ставить?