реклама

реклама

Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький заявив про порушення закону України міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком. Про це він заявив під час сьогоднішньої прес-конференції.

Зокрема, Радуцький не задоволений розпорядженнями мера, які забороняють секретарю міськради скликати позачергові засідання сесії міськради.

За словами Радуцького, він подав позов до Соснівського районного суду і суд ухвалив відкрити провадження про визнання незаконними розпорядження міського голови.

-17 жовтня було звернення до міського голови, щоб він скликав позачергову сесію міськради. Він мав скликати сесію протягом двох тижнів. За законом, якщо сесія має бути скликається третиною депутатів, міський голова повинен скликати сесію. Термін закінчується 1 листопада. Тому даю розпорядження скликати позачергове пленарне засідання 1 листопада, - наголосив Радуцький.

За його словами, це ніяк не впливатиме на чергове засідання, заплановане на 8 листопада.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #12 Доцент 30.10.2017 20:15
Клан Бородая-Радуцького перейшов межу. На прикладі Одарича Радуцький на посаді секретаря ради навчився скидати міських голів. З Бондаренком цей номер не пройде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Любов Майборода 30.10.2017 20:08
Функція секретаря міської ради - сприяти втіленню виборчої програми міського голови. Законом "Про місцеве саврядування в Україні" передбачено право міського голови пропонувати кандидатуру секретаря ради. Без доручення міського голови, який знаходиться у відпустці, Радуцький не має МОРАЛЬНОГО права скликати позачергову сесію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Светлана 30.10.2017 18:39
Цитую Джек Воробей:
Цитую ДЖЕКО:
Ця ненажерлива істота у більшості жителів викликає лише огиду. Реально набрид, на .оні йому місце.


Бондаренко як став мером, то хоч місто стало схоже на місто, дороги це взагалі було щось жахливе. Дякуючи Бондаренку поробив. А де робота Радуцького? Чим похвалитись може окрім, скандалів та пустою вознею?

Ви про бондаренка і Черкаси це серйозно? Чи ви дальше міста Черкаси не виїжджаєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 007 30.10.2017 18:08
Набридли обидва, павуки паршиві!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 ок 30.10.2017 16:48
Радуцький! Угомонись! Скільки ти ще будеш мутити воду у міськраді. Спиш - і бачиш себе мером. Вже все місто знають тебе і твої "заслуги". Народ не сліпий, баче що ти твориш! І Бондаренко нас влаштовує! Як вже набридли твої вибрики, вже не знаєш з якого боку гризнути Бондаренка! Заспокойся, нарешті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #7 черкащанин 30.10.2017 15:18
А еще недавно такие дифферамбы меру пел и наверное думал, что кто-то верит в его неискренние лживые речи. Шура, ваши мысли можно за версту улавливать, главное чтобы не переиграл сам себя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Іванко 30.10.2017 15:17
Ще двадцять років черкащани будуть дякувати Одаричу що його чудові кадри які він пригрів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Джек Воробей 30.10.2017 14:37
Цитую ДЖЕКО:
Ця ненажерлива істота у більшості жителів викликає лише огиду. Реально набрид, на .оні йому місце.


Бондаренко як став мером, то хоч місто стало схоже на місто, дороги це взагалі було щось жахливе. Дякуючи Бондаренку поробив. А де робота Радуцького? Чим похвалитись може окрім, скандалів та пустою вознею?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+51 #4 ДЖЕКО 30.10.2017 13:35
Ця ненажерлива істота у більшості жителів викликає лише огиду. Реально набрид, на .оні йому місце.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #3 Геральд-дантист 30.10.2017 13:25
Символічно герб Черкас за спинами цих двох тіпочків розташований: кінь заскакує на лисину Толіку-меру і от-от стукне його копитами, а в цей час під хвостом у коня - Шурка-секретар)))