реклама

реклама

Сьогодні на обласній селекторній нараді в Черкасах керівник управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Михайло Лобас вкотре виступав російською мовою. Ні голова ОДА Юрій Ткаченко, ні його заступники зауваження йому не зробили.

23915582_1470556979666002_2392027224414809806_n

Нагадаємо, що Михайло Лобас у своїх публічних виступах на нарадах, прес-конференціях та інших масових заходах в обласній державній адміністрації послуговується виключно російською мовою, що суперечить ст.10 Конституції Україні, ст. 6 Закону України «Про засади державної мовної політики», ст. 10 чинного Закону України «Про державну службу», ст.8 нового Закону України «Про державну службу», який набрав чинності 1 травня 2016 року.

Ще торік Юрій Ткаченко обіцяв, що на Лобаса чекатимуть курси з української мови.

До слова, на сесії облради у квітні Лобас читав виступ таки українською, зауваживши, що вміє читати з 5 років.

Сьогодні журналіст «Прочерку» спробував поцікавитися в Лобаса, чому він не виступає українською на нарадах, проте чиновника швидко вивів з нарадчої кімнати заступник голови ОДА Ярослав Березань і вони швидко удалилися.

«Там с человеком проблема», – пояснив журналісту Березань.

Лобас зробив вигляд, що не чує запитань…

23844559_1470569742998059_1176970235741965112_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #15 Не ганьбіться вже! 28.11.2017 11:05
Подивився свіжі коменти. Посмеялся з того, як плюси-мінуси біля них з учорашнього дня поміняли місцями. :roll:
Той, хто хоче "відмазати" Лобаса - навчи краще Мішу українською говорить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #14 Хохол 27.11.2017 18:26
Цитую Повернемося до Михайлика:
Цитую Юлія:
A ви чули, якою мовою спілкується сам Кухарчук, коли не на камери працює? РОСІЙСЬКОЮ!!! І чогось Назарик не бігає за тим патріотом, а пише йому оди-інтервю

Кухарчук спілкується українською - і на камери, і без камер. Лобас - російською 24 години на добу. Це при тому, що Лобас - держслужбовець, а Кухарчук -ні.
Інтерв'ю у Кухарчука брав не Назарик, а Артурчик.
А тепер скажи, Юлічка, що це за стиль дитячої пісочниці: при чому взагалі Дмитрик і Назарик, якщо мова - про IQ чиновника Михайлика Лобаса?

Біда у тому, що деякі суперактивісти розмовляють як щирі патріоти, а крадуть у десятки більше ніж "несвідолмі". Головне розмолвляти українською, в такому разі якщо ти ворюга та бездарь, ти - патріот.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 старий 27.11.2017 17:41
Якщо у ЧЕГКАСАХ НЕМА КРАЩОГО ТО ХАЙ ПРАЦЮЄ. Бо інакше буде блатнячество як в україномовного БОНОДАРЕНКО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Аби потриндіть? 27.11.2017 14:11
Цитую марко:
Так він з ЛНР, що ж ви від нього хочете...

А це вже що за чуш така?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Абрек 27.11.2017 13:42
Там не з "чєлавєкам" проблнма, а надто з головою.... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Повернемося до Михайлика 27.11.2017 13:22
Цитую Юлія:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 марко 27.11.2017 13:17
Так він з ЛНР, що ж ви від нього хочете...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Ну-ну, добавте собі блем! 27.11.2017 12:45
Цитую Юлія:
А ви чули, якою мовою спілкується сам Кухарчук, коли не на камери працює? РОСІЙСЬКОЮ!

Брехня - і ти про це знаєш, "Юля"! Кухарчук, ти помітив, що тобі кинуто виклик? Запроси Лобаса на теледебати ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Бідний Лобас! 27.11.2017 12:30
Цитую Юлія:
І чогось Назарик не бігає за тим патріотом, а пише йому оди-інтервю

Найменше у цій ситуації Лобасу хочеться саме інтерв'ю. А хтось таки підбив "Назарика" - тепер це для нього буде справою честі - навчить чинушку поваги до журналістів і мови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Філолог 27.11.2017 12:28
Цитую Юлія:
Цитую Ха ха:
И чо? Кухарчук морду не бьет? Чиновника в мусорных бак не опускает?

а вообще то канешно позор, простому клерку нада принести справку что владеет укрианским языком, а начальнику можна и так...


А ви чули, якою мовою спілкується сам Кухарчук, коли не на камери працює? РОСІЙСЬКОЮ!!! І чогось Назарик не бігає за тим патріотом, а пише йому оди-інтервю

А заступник мера міста? І нічого. Журналюгт просто гроші відробляють.