реклама
Програма навчання депутатів
У Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбувся показ монодрами Черкаського театру імені Тараса Шевченка «Елеонора», за п’єсою Ґіґо Де Кьяра. Сценічна версія Романа Віктюка та Сергія Проскурні. В головній ролі – Тетяна Крижанівська з черкаського Театру ім. Т. Шевченка.

02c3690c1c0f065ff00387ae9425f29c_XL

Про це інформують у департаменті культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Виставу відвідали віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, міністр культури України Євген Нищук, театральні критики, митці, колеги-актори.

Спеціально для цієї вистави глядацькі ряди встановили прямо на сцені, тож присутні мали змогу подивитися на театр очима актора.

Вистава розповідає про Елеонору Дузе, італійську актрису, яка протягом свого сценічного життя встигла втілити десятки ролей у п’єсах та інсценізаціях письменників усього світу. Практично на всіх континентах її їм’я вимовлялося з шаною. Її остання ніч у Пітсбурзі – це квінтесенція прожитого і пережитого, крізь призму зіграних ролей.

«Ми побачили сповідь акторської долі, яка є дуже близькою не лише для митців, а й для кожного, хто присвятив своє життя окремій справі. Це дуже глибока тема і майстерність Тетяни Крижанівської лише підкреслила ті надзвичайно важливі речі, про які кожен з нас забуває, повністю віддаючи себе улюбленій справі», – сказав Євген Нищук після перегляду вистави.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+10 #3 зритель 01.12.2017 18:42
Спектакль ужасно скучен, хуже в репертуаре нет :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 коллега 01.12.2017 18:26
может там ее и оставить ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 черкащанка 01.12.2017 18:19
А где зрители? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама