реклама

реклама

Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький чекає вибачень від мера Черкас Анатолія Бондаренка. Про це він заявив на прес-конференції, пише «Інфоміст».

За його словами, нещодавно він мав розмову з міським головою на сесії. Мовляв, той запрошував його на обід, аби поговорити.

– Я сказав, що в мене є лише одне проханння. Кілька місяців тому, після вбивства Бінусова, він на прес-конференції звинуватив мене в тому, що я причетний до цієї події. Це дуже серйозні звинувачення. Я вимагаю вибачень у такий же публічний спосіб. Коли я сказав йому про це, він відповів: я нічого такого не казав, я цього не пам’ятаю. Занавєс!

Він також додав, що і зараз готовий працювати з мером.

– Для містян нічого не змінилося. Я переконаний у тому, що ці суперечки залишаються між двома людьми. Він просто має вибачитись, – сказав секретар міськради.

реклама

Коментарі  

 
-6 #9 Геннадий 14.12.2017 22:16
З історіі Черкас не було людини рівноі сили організаторсько го характеру порядності чесності та сильних господарських якостей як в нашого найкращого мера Анатолія Васильовича Бондаренка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Чикаго 14.12.2017 20:05
чомусь згадався Дон Карліоне і його пунктик до поваги, ну,а потім відомо, яка була пропозиція.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 рама 14.12.2017 17:48
идіть до суду та й доводьте правоту!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Залізо.. 14.12.2017 17:43
Та ніколи в житті Каструля не вибачиться.В Лисянці не навчили та і з купленим дипломом не додали.А звинувачувати всіх, та розповідати що він не знав, -то це його стиль та переконання.Ні разу в житті він не повівся по людські та взяв на себе відповідальніст ь за скоєне.Ну як можна було таке вибрать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Микола 14.12.2017 17:43
А за вбивство Бінусова хто буде вибачатись? Зовсім втратив совість або вже мараз зашкалює?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 захотів 14.12.2017 16:20
НаРадуцькому вже є клеймо - де щось ......вкрали, вбили - значить не без його участі. То диму без вогню не буває! Нехай не корче з себе білого, пухнастого і ЧЕСНОГО. З вибаченнями, чи без них - всі знають хто на що здатний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Дональд Трамп 14.12.2017 16:15
На місті мера Черкас, я б такого заступника направив послом у північну Корею. Там зібрані падлюки з усього світу. Вашого не вистачає. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Джек Воробей 14.12.2017 16:02
ти диви яке :-x , а що ще хоче Радуцький?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 ghfdljhe, 14.12.2017 15:56
саша а коли ти вибачишся ??? МИ ВСЕ ПАМ ЯТАЕМО!!! Е ЗА ШО ТИ ЗНАЕШЬ