реклама

реклама

Прибрати атракціон «Дракон» з Європейської площі, що біля черкаського «Будинку торгівлі», доручив міський голова Анатолій Бондаренко.


25348428_1536900576428885_7593059648417537186_n

За його словами, атракціон-кімнату жахів установили в центрі Черкас без дозволу міської влади.

«Біля будинку торгівлі без дозволу міськвиконкому встановили ось такий атракціон, – написав Бондаренко у «Фейсбуці». – Схоже, власникам торгового центру начхати на думку громади. Дав доручення начальнику муніципальної інспекції терміново прибрати це щастя».

Нагадаємо, 40-метрову надувну фігуру дракона встановили на Європейській площі 15 грудня. Всередині атракціон оснащений ляльками-монстрами та роботизованими муляжами.

реклама

Коментарі  

 
+2 #15 Алек 01.01.2020 19:15
Да,лысого дракона давно пора из области гнать, с его шакалами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Я 21.12.2017 16:30
Цитую Я не Я:
Цитую Я:
Интересно, а где там возле Дома торговли находиться Европейская площадь??? Европейская парковка есть, а площади там что не видать.

Почему Европейская? Потому, когда пройдет дождь то перед Домом Торговли стоят озера воды (в зимнее время - катки)в просевшем совдеповском латаном перелатаном асфальте. Ларьки стоят тоже европейские, одни мороженым торгуют, другие скупают краденое и выдают ломбардные кредиты. Какой райцентр, такая и Европейская площадь, слава богу гуси не плавают и хрюшки в лужах не парятся.


Я помню еще те времена когда там хоть какие то клумбы и деревья были. Все же куда симпатичней было, чем парковка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Я не Я 20.12.2017 18:24
Цитую Я:
Интересно, а где там возле Дома торговли находиться Европейская площадь??? Европейская парковка есть, а площади там что не видать.

Почему Европейская? Потому, когда пройдет дождь то перед Домом Торговли стоят озера воды (в зимнее время - катки)в просевшем совдеповском латаном перелатаном асфальте. Ларьки стоят тоже европейские, одни мороженым торгуют, другие скупают краденое и выдают ломбардные кредиты. Какой райцентр, такая и Европейская площадь, слава богу гуси не плавают и хрюшки в лужах не парятся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 ОБСЄ 20.12.2017 12:28
Цитую черкащанка:
Предлагаю перед ОДА

А при чому ОДА до ідіотської вовтузні "мерії" навколо цього дракона? У місті влада взагалі є?! Чи навіть резинового дракона на мотузку перетягнуть - то треба викликать ОДА, Президента і Раду Безпеки ООН? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 черкащанка 20.12.2017 10:40
Цитую ЮЗР:
Личше перед мерией поставте.. То чучело вам подходит



Предлагаю перед ОДА :-) :-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Я 20.12.2017 10:28
Интересно, а где там возле Дома торговли находиться Европейская площадь??? Европейская парковка есть, а площади там что не видать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Черкасчанин 19.12.2017 08:52
Теперь у мера новый титул - Толик - победитель драконов. :P :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Клім Ворошилов 18.12.2017 10:17
Цитую Залізо..:
Кажуть що Каструля сам погодив розміщення цього одоробла. Цікаво, чому так швидко змінив свою думку? Чи як завжди,- а я не знав?

Мало заплатили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Черкасчанин 17.12.2017 22:27
А дракончик на Вас в общество защиты животных пожалуется :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 уккер 17.12.2017 20:48
Правильне рішення!