реклама

реклама

На засіданні виконкому Черкаської міськради прийняли рішення про початок регуляторної процедури, яка передбачає збільшення вартості проїзду в громадському транспорті з 4 до 5 грн.

Відзначимо, в міськраді заявили про зменшення кількості пасажирів у маршрутках.

Нагадаємо, вчора міський голова Анатолій Бондаренко заявив, що підвищення вартості проїзду хочуть і черкаські тролейбусники. Сам мер наголосив, що він проти підвищення, однак потрібно вивчати цю ситуацію та приймати зважене рішення.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #11 депутат 26.12.2017 22:44
Так як міняються тарифи та ціни на основні продукти і товари споживання, так потрібно міняти і розміри зарплат і пенсій, тільки так буде справедливо. Це потрібно започатковувать , можливо це змусить владу шевелить мозгами, або відмовитись від неї.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Галя 26.12.2017 18:06
Цитую Микола:
Чому держава піклується таксистами ??

Це не держава піклується, а конкретні чиновники міськвиконкому, які теж хочуть нові джипи до нового року.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Семен 26.12.2017 11:15
Цитую федор принципиальный:
Почему ну никто даже не заикается о росте цен на топливо,коммуна лку,продовольст венные товары,как тлоько речь заходит поднять на гривну проезд,все сходят с ума.

И правда, сволочи, не дают владельцам маршруток перед новым годом купить новые джипы, совсем совести нет у челяди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 федор принципиальный 23.12.2017 13:44
Почему ну никто даже не заикается о росте цен на топливо,коммуна лку,продовольст венные товары,как тлоько речь заходит поднять на гривну проезд,все сходят с ума.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Микола 23.12.2017 12:04
Чому держава піклується таксистами ??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Микола 23.12.2017 12:01
https://kh.vgorode.ua/news/sobytyia/349781-resheno-kharkovskye-shkolnyky-budut-besplatno-ezdyt-v-elektrotransporte-a-v-metro-za-poltseny
різні держави ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 100 відсотків 22.12.2017 15:12
Цитую Галя:
Вартість проїзду повинна відповідати кількості зупинок, які їде пасажир та реальній відстані. Черкаси - не велике місто. Люди їдуть переважно по 2-5 зупинок, а не весь маршрут. Зробіть білети на кількість зупинок. На весь маршрут - одна ціна, на половину - вдвоє менша. От тоді і подивимося, скільки реально на нас заробляють перевізники!

У Києві за 5 гривень 10 км. везуть 80% пасажирів автобусу, а у нас по маршруту 21 порахуйте скільки кілометрів від центрального ринку до вул. Г.Сталінграду, чи від Ц.Ринку по цьому же маршруту до вул. Пацаєва. Не більше 3 км. От і вираховується, що черкаські перевізники заробляють у 3 рази більше ніж люди у Києві і все не наїдяться. Не буду називати прізвище одного з хазяїв популярного маршруту, то він купив будинок більше ніж за 1 мільйон доларів будинок. А все плачуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Галя 22.12.2017 12:58
Вартість проїзду повинна відповідати кількості зупинок, які їде пасажир та реальній відстані. Черкаси - не велике місто. Люди їдуть переважно по 2-5 зупинок, а не весь маршрут. Зупинки на кожному кварталі. Це не Київ, де великі відстані і 1 зупинка на 3-4 квартали. Якщо перевізник обирає ціну, за яку він погоджується везти пасажира, то і пасажир повинен мати право обирати, скільки йому платити за кількість зупинок, які він їде. Зробіть білети на кількість зупинок. На весь маршрут - одна ціна, на половину - вдвоє менша. От тоді і подивимося, скільки реально на нас заробляють перевізники!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Ченчик 22.12.2017 12:02
Колись, на початку осені, коли почалася катавасія з цінами і обвал нашої економіки, я написав про майбутні транспортні подорожчання в одному з коментарів. Мене тоді затролили знатоки-економісти. А що тепер скажете , друзі??? А не за горами і суттєве підвищення вартості інтернету...