реклама

реклама

41 кандидатуру до складу виконкому міськради було подано міському голові Черкас Анатолію Бондаренку від громадських організацій, депутатських груп міськради, окремих осіб.

eb16a9b04d42a4083b1abec440767cae204a9f6bfe4fad1155pimgpshfullsizedistr

Про це повідомив під час сьогоднішньої публічної консультації щодо майбутнього склади виконкому її організатор – громадський активіст Сергій Пасічник.

– Оскільки міський голова планує включити представників громадськості до складу виконкому, а для цього потрібні якісь підстави, то логічно очікувати, що ці пропозиції міський голова врахує, – зазначив пан Пасічник.

26804086_1393321610796146_926744411_n

26914072_1393321707462803_1169293275_n

26856176_1393321767462797_122220491_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #14 вий 16.01.2018 16:39
А все із з а того що мер політик а не господар в місті . Список нагадує якийсь олімпійський спорт комітет або ветеранську спілку. В Черкасах громадських організацій більше ніж працюючих підприємств. Якщо десяток людей об'єдналися під зичним гаслом це не значить що вони представляють інтереси жителів міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 1 16.01.2018 15:14
Цитую Сема:
Білик - обов'язково. Дуже цінний кадр. І директором технікума був, головою колгоспу був, директором мебльового магазина був, ювелірного був, видатним ресторатором був, береги Дніпра забудовував, землересурсами керував... Яка обдарована людина. Кандидат на почесного громадянина Черкащини.

ПОДДЕРЖИВАЮ!! :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Михаил 16.01.2018 14:45
А чому в Черкасах так багато громадських організацій, пов'язаних з АТО? У нас в країні хіба не одна АТО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Артур 16.01.2018 13:01
Зовсім Черкаси збідніли на людей.... :sad: В цьому списку немає в кого й плюнути.... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Верник 16.01.2018 11:57
Скачков, Мкртчян, Рубан ладно, ну а "батько Амброса" - це посада??? Или **** ****** под названием громадські організації??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Ірина 16.01.2018 03:18
Це що за представницький орган?
Виконком не міськрада. А тут список з політичних невдах (здебільш) які хочуть у владу пролізти оминаючі вибори!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 ХХ 15.01.2018 23:54
Сороковый + один. Такое количество, это даже не смешно. Что то не то в Городе делается. Интересно, кому такой бардак выгоден?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Сема 15.01.2018 21:36
Білик - обов'язково. Дуже цінний кадр. І директором технікума був, головою колгоспу був, директором мебльового магазина був, ювелірного був, видатним ресторатором був, береги Дніпра забудовував, землересурсами керував... Яка обдарована людина. Кандидат на почесного громадянина Черкащини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 ветеран 15.01.2018 21:08
Не бачу ветерана бютвіці Вову Олійника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Левко 15.01.2018 20:50
Амброс, Запороець відповідають вимогам