реклама

реклама

Сьогодні у неділю,  попри вщипливий морозець та пронизливий вітер із мокрим снігом, патріотично налаштовані черкащани відзначили День соборності на центральному майдані Черкас. Більше двох сотень юнаків, дівчат з синьо-жовтим макіяжем, місцевих політиків та громадських діячів прийшли на організований об`єднаною опозицією мітинг.
DSCF8268

"Українців завжди об`єднувала або спільна справа, або спільний ворог. Сьогодні  в нас усіх спільний ворог - ця владна банда. Сьогодні вона знищує усіх українців -  і в Донецьку, і в Львові. Тому ми всі разом нині кажемо - владній банді геть!" - виступив координатор об`єднаної опозиції Черкащини Леонід Даценко.

DSCF8269
"Двадцять років тому в цей день ми так само виходили на вулиці і брались за руки, щоб засвідчити, що ми всі разом проти радянського режиму. Сьогодні влада обдурила і жителів Донецька, і Львова, і пенсіонерів, і чорнобильців", - заявив голова Черкаської міської організації ВО "Свобода" Михайло Вакуленко.

DSCF8279
"Це ганьба, що сьогодні в Україні ті люди, які вболівають за нашу державу, які готові працювати на її благо - сидять у в`язниці. Це Юрій Луценко, Юлія Тимошенко. І Тимошенко, і Луценко говорять, що сьогодні всі опозиційні сили мають створити єдиний список на парламентські вибори. Ми в Черкассах вже більше року, як створили єдину об`єднану опозицію, і разом ми обов`язково переможемо!" - підтримав виступаючих депутат Черкаської обласної ради, голова Черкаської обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко.
DSCF8282

Після коротких виступів всі присутні взялися за руки і взяли в символічну облогу приміщення облдержадміністрації, як своєрідне попередження, що влада в країні належить народу, а не жменьці злочинців і злодіїв. Завершився захід колективним співом патріотичних пісень під "озвучку", яка лунала з вікон готелю "Черкаси", де знаходиться головний "штаб" опозиції.
Тетяна Воронцова

реклама

Коментарі  

 
-1 #22 Крук 25.01.2012 16:36
2Грей Шукайте мене в соцмережах ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Грей 25.01.2012 14:16
+100500 Вам та Вашим друзям за захід, а ще й за розум не зв'язуватися із політичними болотяниками

Дякую, добре, що хоч хтось цінує. Якщо є бажання, можна долучатись до наших ініціатив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Крук 25.01.2012 10:35
Цитую Грей:
За якою це інформацією і за яким правом було написано, що молодь прийшла підтримати ініціативу Обєднаної опозиції? Я не знаю хто написав це в статті, але такі журналісти ще раз доводять те, як легко їх купити. Вся молодь, що влаштувала власний ланцюг на лівій стороні соборної площі була організована силами Патріотичної ініціативи. Іншими словами, це просто патріоти Черкас які прийшли на День Соборності і для підтримки побратимів з патріотичних рухів. Ми не підтримували ніколи обєднану опозицію і не будемо цього робити. Я просив би не приписувати надалі опозиції заслуги людей, котрі багато сил вклали, щоб зібрати молодь на площі.

+100500 Вам та Вашим друзям за захід, а ще й за розум не зв'язуватися із політичними болотяниками
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 Ужасть 24.01.2012 12:36
Я попал в "черный" список :-) Не угодил Вашим симпатыкам?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Грей 24.01.2012 12:23
За якою це інформацією і за яким правом було написано, що молодь прийшла підтримати ініціативу Обєднаної опозиції? Я не знаю хто написав це в статті, але такі журналісти ще раз доводять те, як легко їх купити. Вся молодь, що влаштувала власний ланцюг на лівій стороні соборної площі була організована силами Патріотичної ініціативи. Іншими словами, це просто патріоти Черкас які прийшли на День Соборності і для підтримки побратимів з патріотичних рухів. Ми не підтримували ніколи обєднану опозицію і не будемо цього робити. Я просив би не приписувати надалі опозиції заслуги людей, котрі багато сил вклали, щоб зібрати молодь на площі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #17 Достали 24.01.2012 11:29
Цитую Nazar Obidzinski:
Нетолерантний! Захід ВМГО "Сокіл" було анонсовано на 10-30. Об"єднана опозиція розпочала свій захід о 12-00 і ВО "Свобода" також долучилась до відзначення Дня Соборності.
Михайло! Ви маєте надлюдські здібності ЧУТИ. Об"єднана опозиція існує в Черкасах з березня минулого року. А ви вже три роки ЧУЄТЕ...

Та ні, Назаре, перед кожними виборами ми вже традиційно чуємо заяви про об"эднання всіх і вся національно, патріотично, героїчно, демократично,єд иних, неповторних і тд сил черкащини під якими весь час підписуються такі ж єдині,вічно незмінні і незамінні, неповторні, потужні, розумні, патріотичні і тд.,одні і ті самі "лідери" цих унікальних сил. І жодного разу я не чув заяви про їхнє роз"єднання, та як тільки вибори - то знову одне і теж саме:"Дайош і упірьо...,!" Скільки ж можна об"єднувати необ"єднуване і яке ніколи таким не було?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 Оксана Колісник 23.01.2012 15:54
Цитую стас:
Не хотілося б проводити аналогії
А провели ж! Стандартну, очікувану, заяложену.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Адекватний 23.01.2012 14:50
Об єднана опозиція молодці, а ті в кого розуму немає нехай і далі прос***ть Україну. Треба єнатися і виганяти банду а не ховатися в кущі і з кущів кричати що ми патріоти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Nazar Obidzinski 23.01.2012 13:20
Нетолерантний! Захід ВМГО "Сокіл" було анонсовано на 10-30. Об"єднана опозиція розпочала свій захід о 12-00 і ВО "Свобода" також долучилась до відзначення Дня Соборності.
Михайло! Ви маєте надлюдські здібності ЧУТИ. Об"єднана опозиція існує в Черкасах з березня минулого року. А ви вже три роки ЧУЄТЕ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Крук 23.01.2012 12:18
Цитую Нетолерантний:
Захід організований не об'єднаною опозицією Черкащини. Якщо Вас послухати всі заходи на Черкащині організовуються об'єднаною опозицією. Але цього разу вона долучилася. "Ланцюг єднання" був організований у 8 містах області Черкаським обласним осередком ВМГО "Сокіл". Прикро, що "Прочерк" пише неперевірену інформацію.

Ну що не бачте, там Льоня зі Львова стоїть :lol: , а тут як в приказці про великого батька народів: "Говоримо Льоня - маємо на увазі об'єднанна опозиція, говоримо опозиція - маємо Льоня" :lol: , стьоб звичайно, але засоби масмедія дійсно показали захід по рідному, хтось фотографував весь ланцюг, де було чітко видно, що "апазіція" пристроїлася скраєчку, а хтось фотографував виключно крупним планом "апазіціонерів" із купою прапорів та табличок.
Видать, виключно, через власне суб'єктивне сприйняття дійсності, яке ніяк не може стояти поряд із журналістикою.