6 лютого 2018 року дружина Президента України відвідає Черкаську область із робочим візитом. Марина Порошенко та голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко підпишуть Меморандум про долучення регіону до національного проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

index

Також у Черкасах під час зустрічі з головами районних рад, ОТГ та міськими головами Перша леді України ініціює створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів Черкаської області на рівні місцевих громад.

У рамках проекту зі створення інклюзивного освітнього середовища Марина Порошенко візьме участь у відкритті інклюзивної групи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №60. Дружина Президента ознайомиться із роботою спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 та відвідає  Черкаський обласний навчально-реабілітаційний центр «Країна добра».

Прес-секретар Дружини Президента України


 

реклама

Коментарі  

 
+4 #17 ЗСУ 08.02.2018 13:52
Ціківо,як Іркліївський перевертень в рясі пройшов чистилеще охорони першої особи ворожої влади сусідньої держави і служби ФСБ. Патріот України цього б не здійснив.Наша громадська організація збирає матеріали для статті про життя і діяльність ВЛАДИКИ ІВАНА. Просимо надати правдиві свідчення про дану особу. Контактні відомості надамо окремо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Коля 08.02.2018 12:27
когда едешь на Мальдивы,
улыбаешься глумливо
когда едешь ты в Черкассы
зубы щелкают на трассе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 ну да, ну да 08.02.2018 12:05
когда едешь на Мальдивы,
улыбаешься глумливо
когда едешь ты в Черкассы
зубы щелкают на трассе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 ну да, ну да 08.02.2018 11:57
почему она все время всторону смотрит? я думал думал, наконец понял - это она команду "ровняйсь" тренирует
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Вован 08.02.2018 10:56
Цитую ЗСУ:
ДО НАС ПРИБУВАЄ ПЕРША ЛЕДІ УКРАЇНИ, НОСІЙ РІВНЯ СВІДОМОСТІ НАЦІЇ(Благодійн ИЙ Фонд Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації»).А ЧИ ЗНАЄ ДРУЖИНА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ,ЩО чЕРКАСЬКИЙ ПРЕДСТАВНИК УПЦ МП ВЛАДИКА ІВАН НА СОБОРІ В МОСКВІ ПЛЕСКАВ В ДОЛОНІ ДРУГОМУ ПРЕЗИДЕНТУ(ПУТІ НУ В.В.)ЗА ДОПОВІДЬ, ПРО ДОБЛЕСНІ ДІЇ РОСІЙСЬКИХ ВОЄНІВ НА ДОНБАСІ.

Ну конечно знает и больше того- это с их порошенком, с молчаливого согласия.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Марина 08.02.2018 10:54
Цитую 1:
Еще одна афера Уже Катька строила больницу для детей

Так это одного поля ягода.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Маша 06.02.2018 12:07
Прочерк, КЛАС Вам за фото!!!!!!!!! Підпис: Я - горда жінка, і пішли Ви всі на .......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Жінка 06.02.2018 11:11
Тобі одній, уявлена царівно,
Тобі одній дзвенять наші пісні;
Тобі одній в нашій країні дивно
Пливуть молитви і горять огні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Дональд Трамп 06.02.2018 10:09
Заводы"БОГДАН" интересно посетит ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Левко 05.02.2018 18:39
Поєднувати свідомість та інкюзивну освіту це брєд. інкюзивна освіта (Вікіпедія) це осучаснений різновид альтернативного навчання. Данилевський із Ткаченком чинять злочин.