реклама

реклама

Депутата від ВО «Свобода» Ярослава Володимировича Нищика обрано секретарем Черкаської міської ради.

Нищик2


Рішення прийнято таємним голосуванням.

Пропозицію міського голови щодо кандидатури пана Нищика підтримало 26 депутатів міськради.

У своєму виступі перед голосуванням Ярослав Нищик розповів про себе та зазначив, що на новій посаді планує зробити роботу міськради прозорішою. Зокрема, передбачається обладнання сесійної зали відеокамерами для трансляції сесій та оптимізація сайту міськради.

Ярослав Нищик має вищу педагогічну освіту (за фахом історик), працював журналістом.

Після оголошення результатів голосування новообраний секретар міськради подякував колегам за довіру.

27781768_852408278263757_796989475_n

Нагадаємо, сьогодні попереднього секретаря Черкаської міськради Олександра Радуцького відправлено у відставку.

реклама

Коментарі  

 
-5 #38 Пильний 07.02.2018 19:57
Це ж треба як припекло усіх в одне місце. Аж захлинаються від жовчі захисники минулої влади. Відірвали від годівниці? А де ви раныше були? А тут людина ще в крісло не сіла, а ви її вже роздерти готовы. Раби, подножки, грязь маскви...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #37 pashlivi 07.02.2018 17:49
Пашливы такое же кацабыдло,так как постоянно бреше на ворожiй мовi,
свобода,це усi знают -агенти москви та шпигуни кремля,тягнибик олжєка такой плохой шо уже давно на зарплате в ФСБна файсбуцi дуже схож на яроша
такий же намаханий хуторянин як и бондаренко .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #36 Дід МаЗай 07.02.2018 17:24
Яке чисте, одухотворєнноє лічіко вирісло у нашій владі! Не те, що розбишака Радуцький! Ярославчик точно красти не буде! Буде працювать на благо народу ісключітельно за зарплату, як його бігбосс Тягнибок! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #35 Карл Маркс 07.02.2018 17:23
Цитую Любов Майборода:
Вітаю Ярослава! Сподіваюсь найближчим часом побачити електронне голосування. Черкаси -останній обласний центр, де депутати голосують "руками". :P

Камунізьм це: муфільна пічь та електроне голосування :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #34 Верник 07.02.2018 10:54
Цитую Марко:
чим більше буде таких освічених та ідейних людей як Нищик, тим швидше наблизимо цивілізовані відносини громадянського суспільства.
не останню роль відіграватиме й активність та контроль з боку громади.

Які у нього ідеї???? Які, бл...ь??? З прапорцями бігати??? Чого він добився??? НЕ для себе???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #33 ХМ 07.02.2018 10:37
Цитую ДЖЕКО:
Користі не буде місту від цієї людини. Який його шлях: ледве закінчив універ (виганяли), позаштатні ЗМІ, ходіння з прапором по вулиці. Все. Взагалі, черкаська міська політика - це легалізований будинок для божевільних, тобто дурдом.

все вірено, тільки у результаті вони при баблі і посадах, а потерпаємо ми, по коліно у мусорі, засиплені снігом і без бюджетів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #32 ХМ 07.02.2018 10:34
подобаються ці пристосуванці... працював журналістом, важче стакана за життя нічого не підняв, а тепер "секельтар"!!! Вже по місту ходить щоки дме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #31 Maximyss 07.02.2018 04:38
Хороша кандидатура!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #30 Volodimir Rebel 07.02.2018 00:58
Вітаю призначення Ярослава Нищика секретарєм Черкаської міської ради,а також збільшення кількісті свободівців на відповідальних посадах,бо конче необхідно навести довгоочікуваний лад в цьому "болоті",в якому всі ми тонемо!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #29 блазень 06.02.2018 22:53
А шо, папір в принтер вставити ума в нього хватить, а інше мабуть і непотрібно. Минулого секретара було дуже забагато 8)