Атовці – за те, щоб органи влади в Черкасах працювали ефективно. Наполягаючи на прийнятті бюджету, вони «підставили плече Бондаренку», проте не стали на його бік.

Координаційна рада атовців

– Нам все одного, кого виносити – секретаря міськради чи міського голову, – сказав, виступаючи на сесії, представник воїнів АТО Руслан Халамендик.

Він запропонував міському голові Анатолію Бондаренкові призначити атовців заступниками директорів департаментів.

Між тим, колишній секретар міськради Олександр Радуцький вважає, що міський голова має бути послідовним і винести на голосування депутатів кандидатури, запропоновані раніше (тобто, зі складу атовців). Натомість, Халамендик сказав, що атовці на цьому не наполягають – ефективність роботи ради для них найголовніша.

реклама

Коментарі  

 
-2 #8 Ох 06.02.2018 21:54
По великому рахунку вони мають право, дивитися смерті в обличчя заради кращого майбутнього, а по факту всі думають тільки про свої власні інтереси...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Чип 06.02.2018 20:25
Воїн,а чого не на передовій...там вправних не вистачає...чи мародерити вже нема чого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Надія. 06.02.2018 19:29
Хочемо для своїх посади заступників директорів департаментів. А хто працювати буде? Зазвичай ,у Каструлі, на замах департаментів все і тримається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 007 06.02.2018 17:37
Так ви ж за гроші Бондаренка винесли Радуцького :cry: . Як же тепер ви Бондаренка будете виносити, чи хтось дасть більше грошей і ви тоді посмієте Толіка зобідити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Вася 06.02.2018 16:47
Выносят всех согласно прайсу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Антистец 06.02.2018 14:38
Да и кого заносить тоже без разницы. От перемены мест слагаемых сумма не меняется. А когда они нули, вообще результат предсказуем. Революция гидности воспроизводит только их. Другие невозможны физиологически.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #2 кар кар 06.02.2018 13:54
Хто його уповноважив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #1 Наследники большевиков 06.02.2018 13:45
Кто был ничем - тот станет всем! Создадим комбеды и всех спецов- вредителей из департаментов - на Колыму! :P :P У-Га-Га!