реклама
Програма навчання депутатів
Постачання газу на газові котельні Сміли в понеділок або вівторок, можливо, буде знов вимкнуто. Про це під час учорашньої наради в облдержадміністрації повідомив керівник ПАТ «Черкасигаз» Сергій Буян.

Безымянный

– Сміла без жодних на те підстав відбирає газ із труби. Теплова генерація міста Сміли з 1 січня цього року не закупила жодного кубометра газу. Вони взяли більше 3,5 мільйонів кубів – і за жодний із них не заплатили. З цим і пов’язані всі ці відключення, – сказав Сергій Буян. – У реєстрі боржників у нас перший – ПАТ «Азот», який намагається виплатити заборгованість, укладає з нами домовленості тощо. А другий боржник – це Сміла, яка до січня спожила газу на 73 мільйони гривень, і зараз нам «Укртрансгаз» уже виставив рахунок на десь 30 мільйонів гривень за січень. Смілянські теплогенерації не взяли на себе сміливість навіть підписати акт, що вони спожили цей газ. Це призведе до імовірного їх відключення в понеділок-вівторок.

реклама

Коментарі  

 
0 #2 черкащанка 23.02.2018 20:05
Зато балаболу тепло :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Людмила 23.02.2018 12:08
Понеділок-вівторок... Це пан Буян у метеопрогнозі вичитав найхолодніші дні? Щоб уже ті "крадії-сміляни" точно позамерзали! Лікарні, школи, домівки, люди - та наплювати! Не хочете брати на себе чужі борги - отримуйте палки в колеса, де тільки можна!
А хто насправді винуватий? У дзеркала не питали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама