реклама

реклама

Новий логотип, нова назва і вже зовсім скоро нова адреса. Такі зміни у Черкаського жіночого кризового центру для постраждалих від домашнього насильства. Тепер центр буде легше знайти та скористатися його послугами.

жіночий центр

Жіночий кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства віднині має назву «Мережка» - це і слово, похідне від назви організації – «Черкаська мережа», яка цей проект реалізує, і мережка, яку з прадавніх часів використовували жінки у вишивці, коли виготовляли рушники і сорочки на щастя, на долю, виготовляючи їх з молитвою та добрими думками.  Логотип – окрилена жінка-янгол, що символізує наснагу до нового життя, яке отримують клієнтки центру.

– Наш центр користується все більшим і більшим попитом, – говорить голова БО «Черкаська мережа» Олена Стрижак. – Після проведеної нами минулоріч інформаційної кампанії з протидії домашньому насильству охочих поселитися в нашому центрі або отримати консультаційну допомогу почало звертатися все більше. Багатьом ми змушені відмовляти, декого селимо просто в наших офісних кабінетах. Ремонт у новому приміщенні за адресою Кобзарська, 1, на який ми досі очікуємо обіцяні нам кошти із міського бюджету, – нагальний, «на вчора». Якби нам вдалося його завершити, ми б могли повністю закривати потребу жінок у проживанні в центрі. Паралельно з ремонтом брендували заклад, щоб його легше було знайти, адже офіційна назва дуже довга, розробили логотип, який буде символом центру.

Раніше всю інформацію та заходи проводили під лого БО «Черкаська мережа», однак організація реалізує багато проектів, а жіночий центр уже має самостійну систему адміністрування, багато послуг і потребує певного відокремлення, аби жінки, які потребують допомоги, змогли легше знайти та отримати цю допомогу.

Прес-служба БО «Черкаська мережа»

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 Пістолет Макарова 16.03.2018 15:43
Жінки зазнають насильства у сім'ї внаслідок того, що вони виходять заміж за "брутальних і крутих мачо", а не за нормальних чоловіків.
Ці всі центри - це чудово, але у Кримінальному кодексі є стаття 126 "Побої і мордування". Тому цими справами повинна займатися поліція із застосуванням заходів кримінально-правової репресії. Один обвинувальний вирок суду значно краще, ніж сотня бесід, порад, примирень і психологів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 007 16.03.2018 15:22
От бабам немає чим зайнятись))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100