реклама
Програма навчання депутатів

На щорічному Міжнародному книжковому ярмарку Salon du Livre у Парижі вперше за чотири роки відкрився український стенд. Про це розповіла відома українська письменниця родом з Черкас Ірена Карпа, яка стала одним з його організаторів, пише "Козацький край".

11

“Український стенд на Salon du Livre відкрився. Після чотирирічної паузи, завдяки розумінню, роботі і фінансовій підтримці МЗС ми отримали на це левову частку бюджету. Хай живе культурна дипломатія України! ”, – радіє Карпа. Принагідно письменниця висловила вдячність партнерам, які допомогли у оформленні виставки та висвітленні болючих питань українських митців, що постраждали внаслідок окупації частини українських територій: «Франко-українська компанія MAINO забезпечила не тільки красу на стенді (витинанки, архітекрутна і дизайнерська концепція) а ще й підтримала переклад антології літератури Донбасу, книгу оповідань Сенцова».

«Концепція тапасів (блюд), що представляли би кожен куток України – від Донбасу до Полтави, від Львова до Криму – моя. Коли звідусіль виженуть, піду в весільні ресторатори», – жартує відома письменниця. «Зі смішного – пані Наталю Шеремету, що робила нам кейтеринг, кликала до себе накривати на столи за всі гроші росія, – продовжує Карпа тему «кулінарного аспекту». – Вона відмовилася, і там усі лишилися голодні: російський стенд велииикий і голий. А наш – малий, стильний і смачний». При цьому письменниця знову жартує, інтригуючи тим, що гостей українського стенду пригощали ще й секретною розробкою – «нано-салом»…

Натомість, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, оцінюючи вклад черкащанки у організацію українського стенду книжкового ярмарку в Парижі, був максимально серйозним: « Можна випхатись на трибуну чергового мітингу або штовхнути грізний спіч в ефірі чергового ток-шоу, в стилі: «держава повинна», «держава зобов‘язана», «держава нічого не робить…»

А можна просто мати шикарну ідею і тихо, без зайвого пафосу і потрясінь її реалізувати. І за мінімальної (але важливої) допомоги держави зробити фурор на одному з найважливіших культурно-мистецьких майданчиків світу!

Український стенд на Salon du Livre у Парижі відкрився завдяки Вашій, Ірена Карпа, енергії, завзяттю і небайдужості».

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #3 Пильний 20.03.2018 10:15
Ми культурна нація, тому нас так намагаються знищити агресивні неуки. Недоумки завди злостиві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Черкащанин 20.03.2018 10:01
Париж, тапаси, Salon du Livre, українські книги з правдою про війну і "в іздьовку" над москаликами - "нано-сало" :-)
Приємно читати такі новини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Яйка, млеко? 19.03.2018 20:31
Все як завжди. "Вєлікіє" рашисти у своєму репертуарі - вициганюють в українців "бутєрбродік".
А у самих клепки вистачає максимум на бурячиху і "місочку щєй" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама