реклама

реклама

Бізнесмен Андрій Ковальчук, якого вважають власником великої партії кокаїну, знайденого в російському посольстві в Аргентині, заявив, що частина «речей» належить голові Ради Федерації, колишній черкащанці Валентині Матвієнко.

13203642__large

Нагадаємо, у лютому стало відомо, що в школі на території посольства Росії в Аргентині було знайдено 12 валіз із наркотичною речовиною – кокаїном. Унаслідок спецоперації, проведеної спецслужбами цілої низки країн, було перекрито канал постачання кокаїну із Аргентини в Європу через дипломатичні канали.

У показаннях головного свідка звинувачення – співробітника посольства Росії в Аргентині Ігоря Рогова – прозвучало ім’я Валентини Матвієнко. Телеканал «Дождь» ознайомився з протоколом його допиту, передає видання «Патріоти України».

«В одній із розмов, наскільки пам'ятаю, в липні 2017 року, Ковальчук запитав: "Як там мої валізи?", – йдеться у свідченнях Рогова. – Я зробив вигляд, що здивувався... На це він мені відповів, що так, насправді там валізи, в яких його речі, речі Абянова (колишнього завгоспа посольства, – ред.) і навіть "речі Матвієнко", маючи на увазі, очевидно, голову Ради Федерації Матвієнко В. І.».

Представники Матвієнко поки не прокоментували «Дождю» зазначену інформацію.

Фото:kp.kg

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Авіатор 30.03.2018 09:43
Зараз по всій Європі гасає літак, який евакуйовує видворених "дипломатів" рашки.
Усі ЗМІ Європи ржуть над тим, що ращистів вивозить саме той літак, який возив "дурь" в Аргентині)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Марк 26.03.2018 11:32
Краща подруга Інни Губенко, незмінноі директриси медичного училища.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 До Гааги готується? 26.03.2018 10:46
Цій бабульці 7 квітня виповниться 69 років - вона вже в дитсадок ходила, коли путін ще навіть на горшок попроситися не вмів :lol:
Старіюча в кріслах верхушка росії все більше нагадує Політбюро ЦК КПРС часів Брежнєва - тільки комуністи ховалися навіть зі своїми продуктовими спецпайками, а ці - зажралися так, що навіть наркотою майже відкрито торгують, перетворюючи дипустанови на склади кокаїну.
ГИДОТА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Физиогномист 25.03.2018 19:27
Почему-то, когда смотрю на Вальку МатвиенкоФУ - мне кажется, что имя ей дали "в честь" руццкого валенка)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 сорняк вона! 24.03.2018 17:14
Цитую язон:
Нашого цвіту - по всьому світу...

Назвать цю дуру "цвітом" - те саме, що г''но - назвати кулею. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Правда життя 24.03.2018 16:02
Цитую Нарколог:
У Матвієнчихи клікуха - "Валька-стакан". Вона по самогону виступає, а наркоту тільки на продаж могла гнать.

Подивіться на її обличча. Хвора людина!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #4 язон 24.03.2018 11:33
Нашого цвіту - по всьому світу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 Валька - ліцо рашки 24.03.2018 10:30
Росія - країна, де кримінал став частиною державної політики. Недаремно пукін з Венесуелою дружить, бо все в них однакове - країни тримаються на торгівлі зброєю і нафтою, а тепер - ще й наркотиками.
На фоні інших держав-гігантів, США,Канади чи Китаю, Росія має вигляд недорозвинутого дауна, який здоровенний мордою, але без мізків у черепній коробці. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Нарколог 23.03.2018 23:36
У Матвієнчихи клікуха - "Валька-стакан". Вона по самогону виступає, а наркоту тільки на продаж могла гнать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #1 Ірина 23.03.2018 17:39
Боїнг збили, скільки людей вбили, у Сирії мирне населення бомблять, наркотиками торгують, мережі ботів для оббріхування влаштовують, росія ... і додати нема чого