23 березня прийняли присягу ще 6 нових вартових порядку, інформують у патрульній поліції Черкащини.

29540983_1648344861910250_503169003958149848_n

«… Тепер ви з гідністю несете високе звання поліцейського!», ‒ наголосив начальник Управління Олександр Кокоба.

Також зі складанням присяги нових патрульних прийшов привітати заступник начальника ГУНП в Черкаській області, полковник поліції Руслан Іванович Горяченко.

Нові патрульні успішно пройшли усі етапи відбору та тривале навчання.

Відтепер штат управління патрульної поліції у Черкаській області налічує 380 осіб.

Після урочистостей поліцейські приймали вітання від рідних.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Ірина 26.03.2018 21:41
Панове, якщо у вас виникають проблеми, небезпечна ситуація, обікрали, куди в першу чергу звертаєтесь? Уж точно більшість людей - у поліцію. Тож майте хоч трохи поваги, люди починають нову роботу, робота - непроста, буває небезпечною, тож хай їм щастить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Водитель 26.03.2018 18:40
:lol: :lol: :lol:
Реально на фото 7!!! Дурень про дурней пишет.
Или пока шел прием, один отпочковался... или как амеба разделился и принимали 6 а приняли 7! :)))
Пластикового батальона прибыло! Ура товарищи!!! Теперь в Черкассах будет тихо, спокойно и хорошо... Наконец то...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 атовець 26.03.2018 17:43
Ще шестеро пластмасових грамотіїв))) сміх і гріх :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 ХМ 26.03.2018 13:32
Це шоб раніше в газетах написали: На службу взяли три ППС-ника і два опера в розшук))) Новина - ус*атися...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Платник податків 26.03.2018 12:21
Уявіть, 380 патрульних працює лише в обласному центрі. Чому їх немає в районах, на автомобільних дорогах, особливо в Смілянському районі, де автодорога представляє собою суцільну небезпеку для учасників дорожнього руху? Чому відсутні піші патрулі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Адмін 26.03.2018 11:06
Цитую Пильний:
А на фото сім нових поліцейських...


Як пояснили в патрульній поліції, на фото поруч із новими поліцейськими стоїть командир батальйону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Пильний 26.03.2018 10:02
А на фото сім нових поліцейських...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 кокоба 26.03.2018 09:21
а на фото их семеро...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 журналюг на мило 26.03.2018 08:39
У нас що поліцейська держава чи такою стає? Ну,стали,а до цього лежали?Це новина №1.
Чому такого не пишуть про вчителів, лікарів у яких професія не легше і які на роботі не їздять на Тойотах за рахунок держави.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 ХХХ 25.03.2018 19:18
Тепер ви з гідністю несете високе звання поліцейського!» , ‒ наголосив начальник Управління Олександр Кокоба......
І останній тест для нових поліцейських. Якщо О.Какоба буде їхати напідпитку за рулем в авто,порушуючи правила ДР, при зупинці його буде бити морди поліцейським, які будуть дії нових поліцейських?