реклама
Програма навчання депутатів
У середу, 4 квітня, у Черкасах оголошується загальноміський день благоустрою. Таке рішення було озвучено сьогодні під час оперативної наради міського голови Анатолія Бондаренка з керівниками комунальних підприємств та структурними підрозділами міськвиконкому, які опікуються цими питаннями.

image.php Про це повідомляє сайт Черкаської міськради.

Нагадаємо, день благоустрою («суботник») мав відбутися 30 березня, але через погодні умови його було вирішено перенести на 20 квітня. Проте, тепер дату знов переглянули.

Відповідний проект рішення вже підготовлений та виноситиметься для затвердження 3 квітня на засідання виконкому.

Анатолій Бондаренко закликав присутніх докласти всіх зусиль, аби до Чистого четверга напередодні Великодня, місто було прибрано. А також запросив усіх містян, колективи навчальних закладів, підприємств та установ різних форм власності вийти на генеральне прибирання міста і здійснити санітарну очистку та благоустрій на прилеглих територіях та прибережної смуги Дніпра, схилів по вул. Гагаріна, лісопаркової зони по вул. Генерала Момота та Соснівки.

Долучаться до спільної справи також керівництво Черкаської міської ради, депутати та працівники міськвиконкому, за кожним департаментом та управлінням буде закріплена окрема територія.

Усе сміття, зібране під час суботника у місцях загального користування, буде вивезено спеціалізованою технікою, яку забезпечує міська

Під час наради міський голова акцентував увагу на прибиранні центральних вулиць, зокрема, бульвару Шевченка, вчасному вивезенню сміття, як поблизу багатоповерхових будинків, так і в приватному секторі. Оскільки через затримки з вивезенням відходів поблизу сміттєвих контейнерів починають накопичуватись гори сміття, яке потім розноситься вітром довкола.

З цього приводу Анатолій Бондаренко звернувся до новопризначеного керівника КП «Черкаська служба чистоти» Віри Іщенко. А також – до Служб утримання будинків, які відповідальні за вивіз негабаритних відходів.

Водночас міський голова доручив активізувати роботу в напрямку притягнення до адміністративної відповідальності недобросовісних громадян, які викидають сміття у неналежних місцях, створюючи стихійні сміттєзвалища обабіч доріг, у лісопаркових зонах тощо. А також – власників тимчасових споруд, які не прибирають поблизу своїх об’єктів, як це передбачено Правилами благоустрою м. Черкаси.

реклама

Коментарі  

 
+2 #3 Крилов Кукушка и Петух 03.04.2018 14:05
Крилов Кукушка и Петух
22 вересня 2017, 18:41 Новини Черкас та Черкаської області
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко виступив у Черкасах на мітингу прихильників лідера Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі
За словами Анатолія Бондаренка, він готовий не лише вітати Саакашвілі в СВОЄМУ місті, а й при потребі надати йому в Черкасах житло.
Анатолій Бондаренко потис йому руку і привітав політика «в НОРМАЛЬНОМУ місті»,

25.09.2017
Міхеіл Саакашвіві у прямому ефері на «NEWSONE» зазначив, що знаходиться поряд із найкращими міськими головами України, зокрема, із міським головою міста Черкас Анатолієм Бондаренком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Демократія 02.04.2018 11:26
Вже другий рік навіть перед Пасхою у місті не прибираються дороги від піску. Тонни піску коло бордюрів. Такого навіть за Одарича не було. Люди на прибирання вийдуть, а от чи робитиме міська влада очищення доріг і тротуарів - велике питання. Обласний центр вже потопає в піску і грязюці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Бордюр 02.04.2018 10:51
На так называемом субботнике можно убрать около дома, в парке. Но, то, что творится у бордюров улиц города за один день убрать невозможно. Время уже упущено. Раньше в городе была машина которая убирала прибордюрный мусор, а сейчас с этим просто завал. Мусор подсыхает и вслед за машинами, маршрутными автобусами тучи пыли. Не областной центр, а заштатный Зас*анск.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама