реклама
Привітання від міського голови
реклама
У рамках акції «Випускник-2018» в приміщенні Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості нещодавно був проведений профінформаційний семінар для опікунів, піклувальників, прийомних батьків  та батьків-вихователів, які виховують майбутніх випускників шкіл з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомн батьк

У семінарі взяли участь директор Кам’янської районної філії Черкаського ОЦЗ Тетяна Бурдєєва, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Кам’янської районної філії Черкаського ОЦЗ Оксана Корецька, начальник сектору ювенальної превенції Кам’янського відділення поліції Смілянського відділу поліції  ГУНП в Черкаській області Сергій Бугаєвський, представник Управління соціального захисту населення Кам’янської районної державної адміністрації Вікторія Моца, представник  відділу освіти Кам’янської районної державної адміністрації Олена Кіян  та начальник Служби у справах дітей Кам’янської  районної державної адміністрації Алла Маслєй.

Тетяна Бурдєєва ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, які надаються задля всебічної підтримки та супроводу школярів під час формування у них професійної спрямованості. Розповіла про перспективні професії та спеціальності на сучасному ринку праці.

Оксана Корецька презентувала різноманітні тести та методики, які застосовують при виборі професії та розповіла про основні кроки щодо того, як досягти кар’єрного успіху.

Сергій Бугаєвський поінформував учасників семінару про наслідки жорстокості та протиправних вчинків серед неповнолітніх.

Вікторія Моца наголосила опікунам/піклувальникам та прийомним батькам про дотримання  майнових і житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час виступу представник відділу освіти Кам’янської районної державної адміністрації Олена Кіян розповіла присутнім про суть  зовнішнього незалежного оцінювання,  про навчальні заклади  області та умови вступу на навчання.

Алла Маслєй ознайомила з правами, обов’язками та відповідальністю опікунів/піклувальників та  прийомних батьків. Також надала інформацію щодо можливості оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Семінар пройшов у форматі діалогу, в ході якого опікуни та прийомні батьки отримали відповіді на хвилюючі їх питання. Вони мали можливість особисто поспілкуватися із представниками держустанов та порадитися  щодо конкретних ситуацій, які стосуються їх вихованців.

По завершенню заходу всі отримали роздатковий матеріал інформаційного спрямування.

«Подібні зустрічі заплановані і у майбутньому. Адже головне завдання таких заходів – сприяти вдалому адаптуванню та успішному професійному самовизначенню у житті дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», - підсумувала директор Кам’янської районної флії Черкаського ОЦЗ Тетяна Бурдєєва.

Кам’янська районна філія Черкаського ОЦЗ

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама