реклама

реклама

Акцію «Народний гуркіт України» проводить сьогодні «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі в багатьох містах України, в тому числі і в Черкасах на Соборній площі.

31108813_1014410608718054_386188263_o

Як повідомив координатор обласної організації партії Сергій Яковенко, мета акції – «привернути увагу громадськості, до фактів корупції президента України Петра Порошенка».

30825361_1014283315397450_1071761666_o

За словами пана Яковенка, «останнім дзвіночком» стало оприлюднення так званих плівок депутата Оніщенка. Факти із цих плівок не розслідуються. Тому «Рух нових сил» вимагає відставки президента Порошенка та притягнення його до відповідальності. Як це було зроблено із президентом Південної Кореї Пак Кин Хе.

31031778_1014720795353702_98062103_o

Наприкінці акції її учасники написали рідкою крейдою на майдані біля Черкаської ОДА іронічне гасло: «10 млн $ Пєтє – і ти хороший парєнь», натякаючи на звинувачення Петра Порошенка, які прозвучали у звукозаписах Оніщенка. Після цього почали кидати на землю дрібні гроші.

Комунального працівника, який прийшов на площу мити фонтани напередодні їх запуску, учасники акції під крики  «Ганьба!» звинуватили в тому, що він хоче змити їхню «творчість». Учасники акції також закликали голову ОДА вийти до них і пояснити, як він може виконувати накази такої людини, як Петро Порошенко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #12 Марцепупа 27.04.2018 12:18
Цитую Любов Майборода:
Убоге видовисько :-x . Зате "демократія". Проплачена кремлем. :-*

Майбородо, у тебе ............. почавсь?
Що ти несеш, "діячко", яким кремлем?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Вуйко про цей Рух НС 26.04.2018 16:15
Так файно їло і так швидко здохло :cry:
А все тому, що мер ні квартири не дав (а, як вже завжди, тільки пообіцяв) ні ці громихальники не побудували шалаша у Холодному Яру Міхеїлу Саакашвілі. А тепер стукайте себе хоч собі по голові, а грошей від Курченка не дочекаєшся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 vv 26.04.2018 10:27
Виродки, місто в смітті, доріг немає, тротуари провалюються, розкрадають мільйони на псевдоспортивні площадки, а їм Порошенко заважає!
А Бондаренко радіє тим недоумкам що його вибрали, вони ще й раз його виберуть за кіло гречки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Сотник 26.04.2018 00:04
--- "... закликали голову ОДА вийти до них і пояснити, як він може виконувати накази такої людини, як Петро Порошенко"
--- Хє.а його заклиикати, якщо він такий самий!!! Небритого оВчаренка ще б закликали, щоб признався, скільки тКаченку "забашляв" за посаду?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 ХХ 25.04.2018 17:08
Я так розумію, що рівень життя в країні визначається по найбіднішим верствам населення тому ось всі ті, які так охаюють акцію, очевидно не живуть і не лікуються на мінімальну пенсію, не утримують дітей, працюючи на мінімальну зарплату, чи будучи безробітним, не перебувають в зоні бойових дій, тому їх все задовільняє. Краще запропонуйте щось суттєвіше, допоможіть людям, а не хайте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #7 007 25.04.2018 16:12
Скоро шановні вибори і до народу потяглися його слуги, які за нас переживають, намагаються допомогти порадою))))))Сь огодні в місто навіть головний "гуркотун" Ляшко приїздив. Походив з охороною, як у президента, по дитячому будинку, пофоткався з прохожими на вулиці, десь по вул.Пастерівській ями порозглядав і гнівно кулачками потряс у повітрі від такої ганьби і звалив дальше в Київ грошенятка заробляти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Ван Гог 25.04.2018 15:11
Стрибай не стрибай, гуркоти не гуркоти - до лампочки. Вже настільки звикли до корупції, що ні Мальдіви, ні записи Онищенка, ні овшори не тривожать душу. Зтерта і мораль і цінності. Лише "бабло" переможе зло)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Любов Майборода 25.04.2018 15:03
Убоге видовисько :-x . Зате "демократія". Проплачена кремлем. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #4 Щука 25.04.2018 15:02
Шановні активісти! Президент живе в іншому місті і не працює в цьому адмінбудинку.Тай по цій площі він не їздить і не ходить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #3 Касир 25.04.2018 14:54
І скільки платять гуркотільникам за годину "роботи"?