реклама

реклама

37-річного чоловіка, який 1 травня в Умані до смерті забив жінку й завдав тяжких травм багатьом іншим містянам, затримали перехожі.

big-preview-miliciya Про це інформує журналіст Сергій Радченко у свіжому номері «Вечірніх Черкас».

Нагадаємо, убивця позбавив життя Ольгу Магомедову, адміністраторку готелю «Дружба» на території дендропарку «Софіївка», після чого пішов у бік базару, по дорозі б’ючи людей пляшкою і цеглиною.

Наздогнали чоловіка аж біля ринку. Зв’язувала руки продавчиня кави Наталія. Жінка обурена діями поліції.

– Біля мене стояв чоловік і пив каву. Раптом бачу, як біжить цей маніяк, а за ним ще троє хлопців. Один із них був із надірваним вухом. Цей чоловік, що пив каву, швидко повалив злочинця на землю. Почали шукати, чим зв’язати руки. Знайшла скотч і замотала. Він щось спочатку кричав, навіть пісні співав. Коли дізнався, що викликали правоохоронців, затих. Після цього більше години чекали на поліцію. Коли ж нарешті приїхали, вони почали обурюватися. Мовляв, ми не мали права його зв’язувати і затримувати.

реклама

Коментарі  

 
-3 #11 50/50 13.05.2018 15:48
Твоя цитата, "язон", здесь абсолютно неуместна - когда четверо мужиков догоняют одного, а потом пятая тетка вручает им скотч, чтобы скрутить какого-то бегуна - ни один свидетель даже в самом сильном бреду не скажет, что это было "в пределах самообороны". :lol:
Прав "Реалист" - оправданием служит только пресечение дальнейших преступлений, которые мог совершить этот псих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Шарафутдінов Еркін. 13.05.2018 15:39
Цитую язон:
Необходимая оборона (согласно законодательств у Украины) — это действия, совершённые с целью защиты охраняемых законом прав и интересов лица, которое защищается, или иного лица, а также общественных интересов и интересов государства от общественно опасного покушения путём причинения тому, кто посягает, ущерба, необходимого и достаточного в этой обстановке для немедленного отвлечения или прекращения покушения, если при этом не было допущено превышение границ необходимой самообороны.

Уголовный кодекс Украины относит необходимую оборону к обстоятельствам , исключающим преступность деяния

Спс,Язон. Т.е.когда конфликтующий со мной достает нож,я могу в него стрельнуть,пред варительно стрельнув вверх. Или это превышение пределов самообороны?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 12345 13.05.2018 14:52
Ну і навіщо громаді така поліція,
що на протязі години не може доїхати до вбивці,
якого затримали пересічні громадяни,
а по прибуттю "в собачий голос" відчитує сміливців,
які затримали та зв"язали небезпечного злочинця,
врятувавши життя та здоров"я інших громадян ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 язон 13.05.2018 14:03
Необходимая оборона (согласно законодательств у Украины) — это действия, совершённые с целью защиты охраняемых законом прав и интересов лица, которое защищается, или иного лица, а также общественных интересов и интересов государства от общественно опасного покушения путём причинения тому, кто посягает, ущерба, необходимого и достаточного в этой обстановке для немедленного отвлечения или прекращения покушения, если при этом не было допущено превышение границ необходимой самообороны.

Уголовный кодекс Украины относит необходимую оборону к обстоятельствам , исключающим преступность деяния
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Реаліст 13.05.2018 13:56
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Має бути чітко визначено у законі,коли я можу знешкодити правопорушника рукою,дрином,но жем,вогнестріло м і мені за це нічого не буде.

Ти уроки повчив? Мамка знає, що ти на дорослому сайті коменти пишеш, Рембо ти сушений?
На щастя, ніколи і ніде, в жодній країні не буде узаконено, щоб якийсь шарафутдінов лазив по місту "з дрином, ножем і вогнестрілом" і сам вирішував, хто є злочинцем, а хто ні. Для цього є поліція, а тобі, як і раніше, доведеться звично дивитися кіношки із стрілялками.
Але якраз у цьому випадку поліція стовідсотково не права: той, хто став свідком скоєння злочину (та ще й якого - вбивства!) має повне право ризикнути собою, щоб припинити подальші можливі злочини і нейтралізувати злочинця за вже скоєне ним. Закон завжди оправдує силу, застосовану для припининення дій, які явно спричиняють шкоду здоров"ю і життю оточуючих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Шарафутдінов Еркін. 13.05.2018 12:00
Має бути чітко визначено у законі,коли я можу знешкодити правопорушника рукою,дрином ,ножем,вогнестр ілом і мені за це нічого не буде крім вдячності. Не хочеться мати мороки потім.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Громадянин 13.05.2018 10:12
Що ж це за поліція така?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Volodimir Rebel 13.05.2018 09:55
...зовсім забув: той хуліган (міні потім продавці розповіли)вияви ася ментом,він десь відмічав такий собі "День міліції" і "з"їхав з катушок"!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Volodimir Rebel 13.05.2018 09:51
1994 рік,місто Нікополь,проход имо з жінкою повз базара,дивимось на те,як якийсь п"яний матюкливий мужик влаштував бійку з продавцями.Я,звісно,не зміг пройти повз та вирішив захистити ображених хуліганом,втрут ився,звалив його на землю і з"вязав руки за спиною якимось дротом,що мені подали продавчині.Потів почулося: "менти їдуть" і моя жінка потягнула мене геть від цьго місця і правильно мабуть зробила,бо в наших умовах ще б і мені "припаяли"!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Перехожий 13.05.2018 09:27
У грабіжників і вбивць всі права, а у громадян тільки право бути вбити чи поградованим, на вибір.