реклама
Програма навчання депутатів
Наглядова рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького звернеться до Уряду та Верховної Ради з проханням підтримати інвестиційний проект щодо відбудови зруйнованого пожежею навчального корпусу університету.

 

01 Члени Наглядової ради підтримають ще цілу низку ініційованих Черкаським національним суспільно важливих проектів: внесення пам’яток трипільської культури до переліку культурної спадщини ЮНЕСКО, створення на базі університету музею трипільської культури. Такі рішення ухвалила Наглядова рада Черкаського національного на черговому засіданні, що відбулося 17 травня.

 

Наглядова рада університету створена в лютому 2016 року відповідно до Закону України «Про вищу освіту». Її склад затверджено вченою радою університету та погоджено Міністерством освіти і науки України. Головою Наглядової ради є Третій Президент України Віктор Ющенко. До неї входять знані науковці, бізнесмени, громадські та політичні діячі. Як зазначив, відкриваючи засідання, Віктор Ющенко, «ми — віддані партнери університету і готові підтримати всі ваші ініціативи».

На засіданні заслухали звіт ректора Олександра Черевка про роботу за рік та прийняли низку важливих для навчального закладу рішень.

Ректор доповів про ключові напрями роботи університету: освітню, наукову, міжнародну діяльність, про національно-патріотичне виховання, про покращення матеріально-технічної бази. Він наголосив, що університет постійно працює над запровадженням у навчальний процес сучасних технологій, над комерціалізацією наукової діяльності. Дбають тут і про те, щоб підготовка фахівців задовольняла роботодавців. Він також відзначив, що в університеті успішно реалізовані проекти, створені за рішенням Наглядової ради. Так, послуги Центру аналітичних досліджень «Прагма» стають дедалі більше затребуваними в новостворених територіальних громадах.

003

— Звітуючись сьогодні перед Наглядовою радою, я, звісно, маю відзначити роботу з кожного напряму діяльності нашої команди. Сподіваюся, що ми проведемо не менш успішну, ніж у попередні роки, вступну кампанію, і університет 1 вересня відкриє двері талановитій, завзятій та перспективній молоді! Дякую всім членам Наглядової ради за підтримку і в масштабних проектах, і у вирішенні щоденних завдань, — підсумував Олександр Володимирович.

Голова Наглядової ради Віктор Ющенко відзначив:

— Для українських університетів настав непростий час, адже в сфері вищої освіти розгорнулася гостра конкуренція. Якщо ми не будемо конкурентоздатні й цікаві для роботодавців, якщо ми не йтимемо в ногу з часом, то програємо змагання за абітурієнта, за освіту, за перспективу.

Віктор Андрійович наголосив, що кожен викладач повинен працювати на набір студентів.

Схвально сприйняли члени Наглядової ради й ініціативу університету щодо відбудови згорілого корпусу №4, що по вулиці Остафія Дашковича, 24.

Як доповів ректор Олександр Черевко, постраждала від пожежі будівля визнана пам’яткою архітектури місцевого значення і свого часу була окрасою центру Черкас.

Свого часу очолюючи Черкаську облдержадміністрацію, Олександр Черевко за підтримки Президента Віктора Ющенка сприяв його відбудові, яка відбувалася з 2006 по 2009 роки. Нині у відновленій частині навчаються студенти. Однак ліве крило залишається зруйнованим і становить загрозу для учасників освітнього процесу та містян. Тому завершення реконструкції приміщення ректор ЧНУ визначив своїм програмним завданням.

Дієвим партнером університету в цій роботі став народний депутат України Сергій Рудик. За його підтримки цьогоріч Державним бюджетом передбачено 9 млн грн для виконання першої черги відновлювальних робіт. Для завершення цієї роботи розроблено інвестиційний проект «Реконструкція навчального корпусу № 4 ЧНУ ім. Б. Хмельницького за адресою: вулиця Остафія Дашковича, 24 у м. Черкаси».

Реалізацію проекту, пов’язаного зі збереженням історичної спадщини України, Наглядова рада взяла під особливу опіку.

Про підготовку міжнародної конференції «Кукутень-Трипілля: шлях до ЮНЕСКО» доповідали виконавчий директор Національного комітету ІКОМОС (Міжнародна рада з охорони пам'яток та історичних місць) Олена Сердюк, директор навчально-наукового інституту історії і філософії Наталія Земзюліна та начальник відділу охорони культурної спадщини та з питань релігій Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської облдержадміністрації Микола Олександрович Суховий.

Віктор Ющенко підкреслив надзвичайну важливість популяризації і збереження пам’яток трипільської культури як першої землеробської цивілізації Європи і запропонував працювати над створенням музею трипільської культури на базі ЧНУ.

— Університет повинен братися за такі проекти, адже науковці мають авторитет більший, ніж у політиків. Ви маєте інтелектуальний потенціал, інформаційні ресурси та запас об’єктивності, щоб реалізувати їх.

Наглядова рада вирішила звернутися до Кабінету Міністрів, Міністерства культури України щодо підтримки цих проектів на державному рівні.

У Черкаському національному члени Наглядової ради приєдналися до флешмобу до Всесвітнього дня вишиванки та оглянули виставку робіт студентів і викладачів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Завершився візит ознайомленням з роботою заводу «BEEHIVE» — сучасного заводу з іноземними інвестиціями, в лабораторіях якого працюють випускники Черкаського національного.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

реклама

Коментарі  

 
+6 #10 Макс 22.05.2018 10:17
Один нап...в на Лікарні майбутнього, другий на Золотій підкові
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Чорнобаївець 21.05.2018 22:40
А Ющ за що б не взявсь-***
Ні, Вітя, - тільки горщики.
Дістали ці банкіри-лавошники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Чорнобаївець 21.05.2018 22:39
совкова бухта, або причал.
Всі Ті - Там.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Роман 21.05.2018 18:10
«Віктор Андрійович наголосив, що кожен викладач повинен працювати на набір студентів» Вікторе Андрійовичу! Я ж, дурень, все думав, що кожен викладач повинен працювати на ЯКІСНИЙ ВИПУСК, а воно ж он як, виявляється... А у провідних вишах світу ото ж і не знають! А ми продовжуватимем о за старим радянським принципом деревокомбінату - "приймаємо дубів, випускаємо липу"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Антон 21.05.2018 07:23
УНІВЕР ПУСТИЙ!!! В АУДИТОРІЯХ СТУДЕНТІВ -ОДИНИЦІ! А ВОНИ "ВІДБУДОВУВАТИ" :P МАЛО ЗОЛОТОЇ ПІДКОВИ??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #5 Трипілля 20.05.2018 15:09
Якщо кожен викладач працюватиме на набір студентів так, як працює Віктор Андрійович, університету - хана!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Volodimir Rebel 20.05.2018 13:53
Єх Вікторе Андрійовичу,що ти наробив,не треба було тоді підпускати і близько до влади ту донецько-єнакієвську ГИДОТУ,та не було б тепер стілько горя для нашої ненькі-України!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Дніпро 20.05.2018 11:35
Запросіть ще раз посла Сірії, що б він остаточно підготував ґрунт до приїзду президента Асада. Це буде геть епічно. І заодно привезе ветеранів захисників Сірії від американо-фашиських загарбників.
В ЧНУ давно одні пихаті дебіли- совки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #2 стабилизец 20.05.2018 11:24
должно быть, доходное место сия бурса, раз вип-кумы к ней прицепились. :lol: благо, опыт выкачивания общественных денюх на пидковы-охмадеты имеется. таперича будут из чухрасс оксфорд выделывать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #1 Вся дупутатская срать 20.05.2018 09:23
собралась высказать своё нижайшее почтение. А вулыки навколо відбудови розташують в формі золотої підкови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама