реклама
Програма навчання депутатів
Народний депутат України, представник Національного корпусу Олег Петренко прокоментував сьогоднішні події на черкаському стадіоні, де за участь у порушенні громадського порядку було затримано близько 30 футбольних фанатів.

«Привіт із Києва черкаським мусорам! – написав нардеп. – Без ниття! Зліші будемо! Скоро палитимемо й цих мусорів!;)»

Без імені3

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #29 вова 21.05.2018 12:50
Цитую Михайло:
Смердюче "правоохоронне" кодло залюбки споглядае на захоплену ринкову площу по Смiлянськiй, забудову тротуарiв i зелених зон мiста.. Козли i нiкчеми, пiдтримую Петренка.

козли не розуміють, що петренки у владі не дають поліції працювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 Кипить разум возмущённый 21.05.2018 11:16
А мы на горе всем буржуям, мировой пожар роздуем!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #27 УЖАСТЬ 21.05.2018 08:39
Ну почему Черкащина дает путевку в жизнь всякому "отстою" :o
Олейник
Шуфрич
Поплавский
Зубик
Поляков
Рудык
Этот... Петренко. Какой он народный депутат. Его до этого никто не знал, и после финиша депутатства никто не вспомнит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #26 Марина 21.05.2018 08:27
Чмошник :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #25 В. Белий 21.05.2018 08:24
Цей "папенькин синок" тільки провокує на порушення молодих дурнів, самого його у епіцентрі ніколи не побачиш!! І який він "ультрас", сидів в Росаві яйця чухав...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #24 Михайло 21.05.2018 07:40
Смердюче "правоохоронне" кодло залюбки споглядае на захоплену ринкову площу по Смiлянськiй, забудову тротуарiв i зелених зон мiста.. Козли i нiкчеми, пiдтримую Петренка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 Ван Гог 21.05.2018 07:17
Для нормальної цивілізованої держави і для інтелігентних людей нормального інтелекту всі ці події на стадіоні звісно річ не припустима. Але враховуючи те в якій країні живемо ми, сьогоднішню владу, рівень життя і свідомість людей, це звичайне явище, зірвати гранату, розстріляти когось серед білого дня в центрі міста, потравитися невідомо чим,обрати собі таких керівників...А чого чекати, щоб психіатрична лікарня випустила нобелівських лауреатів, чи щоб "грязь не була гряззю", чи може щоб бандюки бабусь через дороги переводили))) Це реальне відображення дійсності, по іншому не буває. Надія на те що одне "шобло" зжере інше і вдавиться)))і згинуть наші вороженьки як роса на сонці!Будемо чекати і виживати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #22 ПС 21.05.2018 06:47
Мразь!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #21 Вова 20.05.2018 16:29
Всіх петренків та ультрасів використовують в якості презервативів. Як відомо презерватив одноразова річ. :oops: :oops: :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #20 Базарком 20.05.2018 14:22
Цитую Росава:
Та понятно... Петренко і сам вийшов з ультрасів... Але ж, шановний пане депутат, загравання з хуліганами - це дешевий піар і дешевий авторитет. Ви в них тепер "свой парєнь"... А основна маса людей так не вважають!!! Читайте уважно коментарі...

Слово "шановиний" тут зовсім не доречне.