реклама

реклама

Заступник міського голови Людмила Бордунос звернулася до містян з проханням інформувати про міські проблеми Оперативну службу 1505, пише "Про все". red-telephone

- Часто трапляються випадки скарг/повідомлень в фб на аварійні ситуації в місті. Для більш оперативного реагування, є прохання повідомляти про такі випадки по номерам телефону оперативної служби міськвиконкому, – зазначає заступниця мера.

Повідомити про проблему можна за такими номерами:

068 791 70 67;

073 700 15 05;

050 464 60 60;

1505 (лише з стаціонарного)

або на електронну пошту – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Не верю 29.05.2018 18:56
Чесна людина,о чем вы говорите,какая наивность!У нас людей убивают!А какая битва за портфели!И сопровождают детей на соревнования за границу,как И.Волошин,,на шару"!Кому нужен коллектив муз.школы с их проблемами!А вас реально жаль.,,попали"вы с таким руководством,на слышаны про их некомпетентност ь и отношению к вам! Сочувствую.Знаю,что их поддерживают,,в ысшие силы".А они круче мера и Воронова!Вы там держитесь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 вова 29.05.2018 10:15
Граждане не обязаны никому ничего сообщать. Есть аврийные дежурные службы, есть куча рвзных диспетчеров, есть дворники, консьержки. Те-же самые 15-05 могут мониторить соцсети. И чиновники не в космосе живут. Пусть садятся на маршрутку на велик, пешком ходят, как угодно,и смотрят своими глазами на свинарник который раньше назывался городом Черкассы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Скептик 29.05.2018 09:19
Так далеко зайдем: может, уже работников служб мэрии переведем на работу фрилансерами? Что за бред вы все несете? Официальные службы должны и работать официально, а не просиживать на работе в ожидании вечера, когда можно будет засесть в соцсети! Превратили государство в сплошную социальную сеть, оттого и бардак!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Знаючий 29.05.2018 08:17
Цитую Макс:
ввчері бандюки мочать один одного.

А також особи "кавказської зовнішності" чинять "безпрєдєл" на вулицях Черкас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Чесна людина 28.05.2018 23:44
Нікому наші проблеми не потрібні!Не вірю,що вони цікавлять мера та інших.!В соцмережах хоча би прочитають!В 3 музичній школі на початок навчального року звільнилося 10 працівників.І це за 3 місяця правління нового керівництва.І ця цифра не остаточна! Може,все робиться для розформування школи?Викладачі мовчать,батьки скаржаться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 1505 28.05.2018 22:27
чому по вул.Б.Чупаків 17 (пров.Тельмана) непроцють 2 ліхтарі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 1505 28.05.2018 22:24
чому на будинку звязку не процють годиники
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Шарафутдінов Еркін. 28.05.2018 16:50
В мєрію нічого повідомлять . Там ті повідомлення кладуть під сукно. А в соцмережах усі знають про проблему.Мєрії уже треба щось робити.Народний контроль в дії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Перехожий 28.05.2018 13:17
Суспільний розголос в соціальних мережах запорука оперативного вирішення нагальних питань.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Дзвоніть у рельсу 28.05.2018 12:57
Цитую 1505:
после одарича, сделалась службой хамлов и неучей ,где не решают вопросы ,а посылают ,откровенно подальше.

Те саме трапилося з сайтом міської ради, де є опція Звернення громадян (on-line). Або не відповідають зовсім, або надсилають тупі відписки через місяць. Тоді як за законом "Про звернення громадян" мали б вирішувати питання протягом 14 днів. Не факт, що Бондаренко взагалі знає про існування у нього інтернет-приймальні.