реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама

Сьогодні в Черкасах відбулися урочистості з нагоди Дня журналіста. У Черкаській обласній організації НСЖУ було вручено обласну журналістську премію «Прометей». З-поміж трьох десятків робіт у двох номінаціях (журналістське розслідування і журналісти про журналістику) визначили кращих.

IMG_20180605_095554

Перше місце у номінації «Журналістське розслідування» розділили журналіст черкаського інтернет-видання Олександр Безпрозванний (про рейдерство) і журналістка всеукраїнських ЗМІ Мирослава Станкевич (робота правоохоронної системи, хабарництво і кумівство у владі, зловживання бюджетними коштами). Друге місце присуджене журналісту Громадського ТБ.Черкаси Олексію Хуторному (сюжет про забудову Соснівки). Третє місце посіла журналістка «Вісника Городищини» Ольга Дяглюк (дослідила питання щодо придбання соціального житла для дітей сиріт).

bb5200f8c844484497ba579cd289a471

0204cc9fcc34aadcab2309bb34c0ca87

Заохочувальні нагороди отримали Сергій Макаренко, Світлана Спасібіна, Володимир Лимаренко-Полянський.

Перше місце у номінації «Журналісти про журналістику» (за публікацію щодо свободи слова, захисту прав журналістів) отримало комунальне підприємство «Медіацентр» за працю «Сміла – край притясминський». Друге місце отримав Володимир Чос з Городища та Роман Кирей з Черкас (дослідив тему сучасних друкованих видань ОТГ, які насправді стали рупором новоутвореної влади).

Третє місце отримала Валентина Гавришкевич за цикл публікацій щодо нищення проводового радіо.

Заохочувальну грамоту отримали дитяча інформаційна агенція «Позитив» будинку дитячої творчості зі Сміли, яку очолює Юлія Харченко, та творче об'єднання «Ідея» гімназії ім. В. Т. Сенатора (керівник Світлана Остапова).

Нещодавно відзначив 50-річчя творчої діяльності чи не найдосвідченіший журналіст на Черкащині Василь Марченко. Він працював військовим кореспондентом, працював в районних змі і в обласних виданнях.  Нині ж він був нагороджений професійною відзнакою.

– Наші колеги порушували такі важливі теми як рейдерство, кумівство у владі, зловживання чиновників, робота правоохоронних органів. Вони не стоять осторонь суспільно важливих подій. І я вітаю всіх вас зі святом та хочу побажати, щоб професія приносила нам більше позитивних моментів, – зазначила очільник обласного осередку Спілки журналістів Тетяна Калиновська.

Переможці були нагороджені грошовими преміями та дипломами.

IMG_20180605_102116

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #1 Пильний 05.06.2018 14:00
Чос, Марченко - це таки журналісти. А іншим ще вчитися і вчитися...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама