реклама

реклама

841822_w_300 Нетверезі чоловіки побили 6 поліцейських в одному з нічних клубів Черкас.

Це сталося 10 червня близько 00:30, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на речника патрульної поліції Зою Вовк.

Патрульні мали вихідний та відпочивали у розважальному закладі. Конфлікт виник через те, що офіцери зробили зауваження чоловікам, які агресивно себе поводили та намагалися вилізти на сцену.

«Бійка виникла на танцювальному майданчику. Порушники використовували зброю та кастети. Правоохоронці були неозброєні, адже вони відпочивали. Патрульних з травмами відвезли до лікарні», – пояснила Зоя Вовк.

реклама

Коментарі  

 
+10 #9 міліція 12.06.2018 08:14
Стидно повинно бути пластмасовим та й поліції вцілому. при міліції вже місто перевернули в пошуках бандюків і всякої сволоти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Ван Гог 12.06.2018 08:09
Ну це вже рівень:
- шість поліцейських в кабаку в пів першого ночі (відпочивали)...ха...(кабаки і баби до харошого в пів першого ночі не доведуть((()
- шість осіб (поліцейські),с ебе не могли захистити, не те що когось...ха...(надії на якийсь порядок вже не має((()
- поліцейський увесь час на роботі (присяга), і повинен бути готовим присікти порушення і в відпустці і в вихідний день і т.д...(пацанва зелена)...
- поліцейський це взірець правопорядку...(чого ви лазите серед ночі там де не просять, чому не визвали підмогу і т.д.позорище))))
- притони треба закривати, а не бухати в них...)))
- дурних і в церкві бють...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Серж 12.06.2018 00:21
Патрульні мали вихідний? Тоді які вони патрульні? Вони відвідувачі. Якщо на них була форма патрульних, то це зовсім інше. Вони співучасники бійки. Однозначно їх з поліції мають вимерли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Пошливы 11.06.2018 23:04
Такое даже комментировать сложно. Полный песец...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Перехожий 11.06.2018 22:18
Офіцер, це звичайне звернення до поліцейського в США. Коваль коня кує, а жаба теж лапу сує...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Сотник 11.06.2018 18:23
Ха-ха-ха!!!! Ромашкові "офіцери"!!! Позорище!! Четверо на одного- це вони можуть, герої тому що! Вигребли, тепер учіть самбо, "офіцери" вашу м@ть....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 А як подумать? 11.06.2018 17:50
"Патрульні мали вихідний та відпочивали у розважальному закладі. Конфлікт виник через те, що офіцери зробили зауваження..."(С)
Там що, усі шість побитих - були ОФІЦЕРИ поліції і жодного сержанта чи простого патрульного, - чи то так для красного слівця ляпнуто?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #2 Знайшли, де погудіть 11.06.2018 17:47
Знову - скандал на всю Україну.
Ще такого не було, щоб поліцейські чисельністю у три екіпажі одночасно потрапили до лікарні після танцюльок на третьосортному притоні. :-x
По "Бочці" і її власній охороні якісь "оргвисновки" поліції і міської "влади" після цього будуть?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #1 Закон є? 11.06.2018 17:34
"Бочка", де все це відбулося, давно стала гнидником, який нормальні люди обходять десятою дорогою!
А що глибокої ночі там робила така кількість патрульних поліцейських, які "були неозброєні, адже вони відпочивали"? Чай пили чи щось міцніше? ;-)
Втрамбувать бандюків, які з кастетами ходять по таких притонах - хоча б тепер - "справа честі" для поліції. Якщо не зможете цього зробить - то хто ж вас поважатиме?