реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до жителів Черкас з пропозицією висловити свою думку щодо доречності можливого створення об’єднаної територіальної громади Черкас і с. Благодатного (колишньої Чапаєвки) Золотоніського району.

Безымянный

«Шановні жителі Черкас! – написав пан Бондаренко у «Фейсбуці». – Хочу почути вашу думку, чи доречним було б можливе приєднання до нашого міста села Благодатне у контексті створення ОТГ? Наразі мені дуже важливо отримати зворотній зв'язок із громадою із цього питання».

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Ван Гог 29.06.2018 07:56
"Благодатні Черкаси" чи все таки "Черкаська благодать"...))) Думай Тоха...думай...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 gdr14k107 28.06.2018 23:30
В Благодатному немає цукрового заводу ,!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 На замітку 15.06.2018 14:45
Цитую Алєгович:
Цитую Серж:
Та нормальна тєма. Я за. Як в Києві. Потім і метро збудують.

Я вже автобан збудував а Толя нехай метро будує.
Ми мери хлопці завзяті, що тіки язиками не будуєм.

Понад 34 млн грн спрямуємо на відпочинок і оздоровлення дітей на ... офіційному сайті Черкаської ОДА заявив Юрій Ткаченко.
Пора захопити Благодатне і в подарованій Фотоприладом "Лісовій казці" розпочати оздоровлення дітей подумав у фейсбуці Бондаренко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Алєгович 15.06.2018 10:03
Цитую Серж:
Та нормальна тєма. Я за. Як в Києві. Потім і метро збудують.

Я вже автобан збудував а Толя нехай метро будує.
Ми мери хлопці завзяті, що тіки язиками не будуєм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Жеребець 15.06.2018 09:13
Геронімовка успіла подати документи про об'єднання з Руською Поляною то Мер Черкас найшов собі іншу жертву.)) Навіщо це Благодатному? Чи у Вас земля лишня є? ЦІ геморні Черкаси проковтнуть і не подавляться ще й добавки попросять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Ван Гог 15.06.2018 08:43
Обєднати, і обласний центр перенести в с. Благодатне)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 иван 15.06.2018 06:39
таке в огороді бузина в киеві дядько що там краще і безпечніше буде отрешку тричі під слідством і іншим кримінальним особам міськвиконкому списувати грошенята на ремонт доріг і укладання тротуарів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 ОТГ як ОПГ? 15.06.2018 00:37
Лисянку приєднай!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 В принципе неплохо 14.06.2018 23:16
Но для начала надо обьявить их городами-побратимами. Организовать обмен делегациями, - городники Черкасс в гостях у огородников Благодатного. А пока будут мост ремонтировать, можно преспокойно наладить сообщение между базарами с помощью типо дирижаблей, выбив средства на ремонт и переоборудовани е аэропорта под приём цеппелинов у одних и постройку с нуля нового космопорта для воздушных шаров-замков у других. Бабла ж можно отбить громадьё. А только представьте хватающие души обьявы диспетчеров: "До уваги базарюющих! Швидкий монгольфьер "Анатоль де Бондаренко" відправляється в Благодатне від 197-го повітряного причалу фермерського ринку. Прохання до добазарившихся залізти в корзину, розсістися по своїх клунках з грошима в відповідносты до куплених талонів й одягти парашути. Попутьнього вітру."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Морж 14.06.2018 22:42
Цитую Серж:
Та нормальна тєма. Я за. Як в Києві. Потім і метро збудують.

Після трійки, четвірки репнувших ікон та "терористичних" похорон.