реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама
Постійний моніторинг – основа успіху будь-якої справи. Тож нині знавці аграрної справи мали чудову нагоду оглянути практичні надбання, поля, теплиці та дослідні ділянки Уманського національного університету садівництва. Не розчарували делегацію як погодні умови, які виявились більш ніж сприятливими для споглядання, так і дослідницькі території навчального закладу.

photo_2018-06-19_10-46-37

Аспіранти та їх керівники з захопленням розповідали та демонстрували відвідувачам результати вирощування декоративних і сільськогосподарських культур, як на польових ділянках, так і в розсадниках університету. До уваги фахівців було представлено близько 30 дослідних ділянок, індивідуальна демонстрація, презентація та коментування яких супроводжувалась змогою присутніх задати питання господарям поля.

Цікавою та змістовною була розповідь про розробку генетичних і біотехнологічних методів селекції сільськогосподарських культур Людмили Рябовол, завідувача кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології. Практичний екскурс дав змогу довідатись про теоретичні основи систем гібридизації та створення вихідних матеріалів для селекції зернових культур. Гібридні комбінації представлених зразків мають високу білковість та кращу продуктивність.

Марина Макарчук захопила дослідженням про гібридизацію гороху, задля підвищення дружнього дозрівання й забезпечення населення свіжою продукцією з високою адаптивною здатністю.

Досліди аспірантів кафедри садово-паркового господарства розкрили біологічні особливості рослин калістефусу китайського та їх використання в ландшафтних композиціях. А науковий керівник Зоя Ковтунюк разом із аспіранткою висвітлили актуальність оптимізації елементів технології та конвеєрне вирощування капусти пекінської в умовах Правобережного лісостепу України.

Безліч цікавих тем і наукових досліджень мали змогу отримати відгуки, коментарі та зауваження. Загалом враження від діяльності та новинок в дослідах вражає вмінням працювати інноваційно, дружно та продуктивно. Дякуємо учасникам науково-практичного огляду, адже саме ваша діяльність і самовіддана любов до землі надихає на нові розробки та дослідження. А завзятість та  майстерність дає впевненість у ситому завтрашньому дні.

З Днем поля, вас шановні, хай рідна земля дарує завжди щедрий урожай, а доля – добро і злагоду.

Прес-центр Уманського НУС

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама