реклама
Центр занятості
реклама
Майбутній Палац спорту у Черкасах зможе приймати міжнародні змагання з баскетболу, національні турніри з різних видів спорту. Він буде оснащений тренажерним залом, конференц-залом та матиме паркет, що відповідатиме вимогам відповідних організацій. Такі вимоги зобов’язаний виконати підрядник, що проведе проектні роботи по об’єкту.

21062018_палац

Про це інформує офіційний сайт баскетбольного клубу «Черкаські Мавпи».

Аукціон на проведення проектувальних робіт на замовлення КП «Черкасиінвестбуд» виграло товариство "АЛЬТІС-КОНСТРАКШН". Замовником повідомлено про намір укласти договір на 2,68 млн грн. Послуги будуть профінансовані із місцевого бюджету і мають бути надані до 1 серпня цього року.

Палац має бути побудований на земельній ділянці в мікрорайоні Перемога-2 між вулицями Олени Теліги та Академіка Корольова упродовж 2018-2019 років.

21062018_палац-2

У тендерній документації вказується, що внутрішні перегородки будуть запроектовані з газобетонних блоків, гіпсокартону та скла. Перегородки вологих приміщень - з вологостійкого гіпсокартону.

Покриття підлоги ігрового майданчику виконають із спортивного паркету відповідно до вимог FIBA, Федерацій баскетболу, волейболу, гандболу України.

Передбачено зовнішнє освітлення головного входу будівлі. Всі джерела освітлення повинні мати узгоджену колірну температуру і характеристики.

Універсальний ігровий зал зможе приймати міжнародні змагання із баскетболу, громадські заходи та концерти, а також національні змагання та тренування з баскетболу, фут залу, волейболу, боксу, гандболу, боротьби греко-римської, дзюдо. Місткість – 2,5-3 тисячі глядачів.

Окрім ігрового залу, в приміщенні облаштують тренажерний зал, зону єдиноборств та приміщення загального призначення із конференц-залом, мед кабінетом та вестибюлем (площа останнього - 900-1100 кв.м).

21062018_палац-3

Нагадаємо, за ініціативи ФБУ із державного бюджету виділено кошти на будівництво багатофункціональних Палаців спорту в 6 містах країни. У тому числі 27 мільйонів спрямують на будівництво об’єкта в Черкасах. Дофінансують будівництво споруди за кошти обласних та міських бюджетів.

За інформацією органів місцевого самоврядування, будівництво спортивних комплексів буде розпочато уже восени цього року.

реклама

Коментарі  

 
+1 #5 не ті 25.06.2018 14:09
Буде те ,що з Льодовим
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Вова 25.06.2018 13:47
Для такого палацу спорту потрібна парковка як біля "Епіцентру" та побудована дорога до Південно-Західного району. Також необхідно пустити громадський транспорт (великої місткості). Ідея хороша, але не з нашими керівниками :sad: :sad: :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Михаил 25.06.2018 13:08
Место неудачное и "квадратная" архитектура. А едея хорошая.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Антон 24.06.2018 17:06
Придурки кто будет ходить в пусиырь ни транспорта нмчегр
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Розум 24.06.2018 14:48
Краще б за ці гроші відремонтували палати в лікарнях і безкоштовно видавали бахіли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама