реклама

реклама

Керівники футбольного клубу «Черкаський Дніпро» ухвалили рішення перейменувати його в ФК «Черкащина-Академія», повідомляє офіційний сайт клубу.

cerkassy_foot_croped

Як зазначає Spotrarena, у Черкасах називають дві причини перейменування. Перша – невизначеність з власником клубу, друга – наслідки заворушень на стадіоні 19 травня, після яких багато фанатів «Дніпра» було заарештовано.

Клуб уже повідомив ПФЛ про бажання змінити назву, і та на сьогоднішній звітно-виборної конференції дала йому відстрочку для підготовки необхідних документів.

Нагадаємо, виступати команда з Черкас буде у Другій лізі після вильоту з Першої ліги за підсумками минулого сезону.

Це далеко не перше перейменування в історії черкаського футболу. Нинішній клуб був заснований в 2010 році як «Славутич», потім перейменовувався на «Славутич-Зорю», а назву «Черкаський Дніпро» отримав в 2014 році.

Ще раніше, в 1955-2009 роках, в Черкасах існував клуб «Дніпро».

Фото: ckdnipro.com.ua

реклама

Коментарі  

 
0 #10 ЮЗР 13.07.2018 10:38
Да назвали бы уже клуб ''ФК ЛАШКУЛА'' и кпечали б фанаты в Драбове (например) лозунг ЛАШКУЛА КАК АКЕЛА.. Вообщем дебилы..играть вам с Хуторами и тд
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Чорнобаївець 29.06.2018 11:11
З ПТУ і в "Академію".

І пральна - "академіки", це вам не ***.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Фанат команди 28.06.2018 18:03
Цитую Кабаре дуєт Академия:
Если уж точно. И все пошли зи пивОм.

Якщо ж бути зовсім точним, то "Кабаре-команда Академія". Ах кабаре, кабаре, кабаре ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Варіант 28.06.2018 11:22
Треба вставати з колін, але не вздумайте призначати почесним президентом клубу діючого мера Черкас. Бо і цьому клубу буде кірдик. Бачили яке він побудував супермодернове запасне поле для тренувань. Грошей не жаліли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Уманский Еврей 28.06.2018 02:25
Верните название Колхозник и все дела пойдут на отлично
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Чорнобаївець 28.06.2018 00:20
...... пацани. я люблю вас.
а Грать не пробували?
плювать ннна й ПЕРЕМАГАТЬ
З повагою..
Респект чоловіку Іри Огданської
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Медична Академія 27.06.2018 23:55
А ми хто тоді такі? Не Черкаси, а науково - фізкультурний заповідник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Кабаре дуєт Академия 27.06.2018 19:20
Если уж точно. И все пошли зи пивОм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Ченчик 27.06.2018 19:08
Скоро на кожному заборі Черкас буде написано- Дніпро і хай дрижать власники приватних будинків з гарними стінами. А що ще робити- не в футбол же грати. Краще перейменувати, як і все зараз, і забути...