Цієї суботи, 7 липня, Лідер Національного Корпусу, перший командир Полку АЗОВ Андрій Білецький завітав до Черкас, де зібрались пів тисячі прихильників руху.

На думку лідера, сьогодні Україна має 5 найболючіших проблем, які водночас є головними викликами для суспільства. Серед них - війна, катастрофічна демографічна ситуація, корупція в усіх сферах, низький рівень безпеки на вулицях та деморалізація нації.

IMG_2120

Саме питання деморалізації є особливо небезпечним.

"Нам часто дорікають, що наша партія замолода. Я цим пишаюсь! Молодь - це та сила, яка здатна будувати країну, за нею підуть люди", - зазначив Андрій Білецький, цитує прес-служба партії свого лідера.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Вова зі Львова 10.07.2018 16:41
Цитую Вектор Видео:
эти люди кровью на востоке доказали что отличаются от других


чиєю кров'ю?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Вектор Видео 10.07.2018 09:02
Цитую Антистец:
Кто-то всерьез считает,ичто эти люди хоть чем-то отличаются от остальных? Кормушка всех стрижет под одну гребенку. Разница лишь в степени готовности защищать свою кормушку кровью обывателей.

эти люди кровью на востоке доказали что отличаются от других
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Антистец 09.07.2018 17:38
Кто-то всерьез считает,ичто эти люди хоть чем-то отличаются от остальных? Кормушка всех стрижет под одну гребенку. Разница лишь в степени готовности защищать свою кормушку кровью обывателей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Самообслуживаніє? 09.07.2018 16:31
Цитую Антон:
Билецкий пошли вон с Черкасс

Кого він повинен послать - тебе? А сам хіба не можеш піти ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Антон 09.07.2018 14:38
Фашизм не пройдёт Билецкий пошли вон с Черкасс
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Доктор Про 09.07.2018 14:35
Нац.корпус - альтернатива Свободі. Обох - на смітник, робити не хотять, тільки людей лякають. :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Скупенько написали 09.07.2018 14:21
Оце і все, що Білецький в Черкасах сказав? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Артем 09.07.2018 13:53
Наша буде! Змінимо Україну на краще! А Ботнара і Нищика пошлемо фестивалі проводити кудись в ліс! Там де Шило з Кучею вже сидять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #2 правда 09.07.2018 13:52
коротко і по-суті 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Понад усе 09.07.2018 13:48
Мало написали про подію. Як про "Свободу" пишете, так статті довгі, як простирадло.