реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама

Нещодавно, в парковій зоні готельно-ресторанного комплексу «Апельсин» міста Черкас, відбувся другий приватний фестиваль вуличної їжі «Сок». Це проект, який направлений масово популяризувати в Черкасах європейську культуру споживання та приготування вуличної їжі.

До участі в заході запросили представників місцевих ресторанів, кафе, закладів харчування, підприємств та магазинів. Для черкащан це місце перетворилося у куточок розваг та відпочинку, де була організована сцена, дитяча та спортивна зони, фуршет та фотолокації. У всіх зонах проходили майстер-класи, дегустації та розіграші від спонсорів фестивалю.

Апельсин

Фахівці Черкаського міського центру зайнятості також долучилися до проведення фестивалю «Сок» та ознайомили гостей з діяльністю і послугами служби зайнятості. Гості свята отримали близько 200 інформаційних листівок з актуальними вакансіями готельно-ресторанного комплексу «Апельсин» та корисною інформацією як для роботодавців так і для безробітних.

Також учасники фестивалю мали змогу отримати індивідуальні консультації у спеціалістів міського центру, пройти тестування на виявлення професійних схильностей та ознайомитися з потребами у фахівцях на ринку праці Черкащини. Усі отримали для себе цікаву інформацію та з користю провели час.

Черкаський МЦЗ

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама