реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама

На найближчій сесії Черкаської міськради мають оголосити п’ятьох нових депутатів. Замість відкликаних міських обранців від Партії вільних демократів Альони Цегвінцевої, Тетяни Чорнобіль та Максима Шадловського в міську раду зайдуть Максим Панасенко, Наталія Даньковська та Олександр Нагорний, у Радикальній партії Олега Ляшка Віталія Косяка замінить Ірина Гончаренко, а ВО «Черкащани» поміняють Максима Скорика на Олександра Сандецького.

sesia-710x434

Київський апеляційний суд прибрав заборону виборчій комісії у здійсненні своїх повноважень та закінчені процедури з відкликання депутатів, у коментарі «ВиЧЕрпно» повідомив юрист Черкаської міської виборчої комісії Микола Бунякін. На сьогоднішній день можна сказати, що міська виборча комісія завершила процедуру відкликання, а новообрані депутати зможуть приступити до роботи в міській раді.

Зокрема, в Ухвалі суду йдеться: «У задоволенні заяви депутатів Черкаської міської ради ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову у справі № 823/1731/18 відмовити».

- Учора на засіданні виборчої комісії були обрано та зареєстровано наступного за черговістю депутата Черкаської міської ради Сандецького Олександра Борисовича, який ішов за списками Всеукраїнського об’єднання «Черкащани». Від ПВД ще в травні були обрані Даньковська та Панасенко, але Ухвалою окружного адміністративного суду міста Черкаси було заборонено оголошувати їх на сесії міськради. А по Шадловському ще 5 липня виборчою комісією було прийняте рішення звернутися до керівного органу партії ПВД, яка на своїй політичній раді прийняла рішення про його відкликання, після чого комісія розглянула обрання наступного за черговістю депутата Нагорного. На сьогоднішній день виборча комісія уповноважила своїх членів на наступній сесії міськради зробити оголошення про реєстрацію п’ятьох депутатів. Після цього вони вступлять у свої повноваження, — розповів Микола Бунякін.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #4 Туз 13.07.2018 07:39
Думаю что этого как раз и не произойдет))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Lok 12.07.2018 19:32
Набагато цікавіше інше. Скільки ці "колишні" депутати протримаються на посадах у міськраді. Бо толку з них без депутатства для Толі ніякого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Коловорот 12.07.2018 18:48
Декого очікує крах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Нарешті 12.07.2018 18:03
Проданих вигонять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама