Чемпіонат України з триатлону, який приймали Черкаси в Долині троянд, зібрав спортсменів зі всієї України. У другий день змагань – 29 липня - відбувся чемпіонат з триатлону в естафетах-мікст. Спортсмени боролися за перемогу в командній гонці. Тут змагалися дві номінації; кадети та юнаки.

37979815_1046273465553432_4121851973345476608_n

Перше місце чемпіонату завоювали команди Черкаської області (кадети) та Одеської області (юнаки), друге місце посіли команди Черкаської та Запорізької областей, «бронзу» ж вибороли команди Харківської та Дніпропетровської областей, повідомляють на сайті НОК України в Черкаській області.

37910706_1046273775553401_1588011209339174912_n

Під час цих змагань хлопці та дівчата в одній команді почергово долали дистанції: 300 метрів плавання, 8 кілометрів велогонки та 2 кілометри бігу.

37975846_1046273275553451_3630159135137333248_n

На таких дистанціях випробувати свої сили змогли також всі охочі під час змагань аматорів. Загалом майже 20 учасників різного віку та рівня підготовки долучилися до перегонів. Аматори також мали пропливти 300 метрів, проїхати на велосипеді 8 кілометрів та пробігти 2 кілометри.

38032220_1046273658886746_7283771703698653184_n

Переможцям змагань аматорів стали: Василь Винницький, Марта Покотило, Наталія Василевська, Юрій Піднебесний, Олексій Пащина.