Сьогодні о 9 ранку жителі села Мошни перекрили рух транспорту на мосту через Вільшанку. Вимога мошнівчан - ремонт доріг, які пролягають через село.

38212435_2156086581127932_5571260619492950016_n

38028993_2156086294461294_1631036400709140480_n

Нагадаємо, у квітні цього року жителі села вже перекривали рух транспорту, повідомляє телеканал «Рось».

38195969_2156086451127945_8234007366530498560_n

Тоді ж обласною владою було виділено більше 57 мільйонів гривень на ремонт доріг. Але він так і не розпочався.

38257349_2156086364461287_8011732720084320256_n

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Джек-пот 02.08.2018 15:21
Цитую ДЖЕКО:
Проїхати через Мошни-Яснозір'я, дійсно, майже неможливо. Ця ситуація триває вже дуже довго. Це реальний геноцид проти свого народу. Ми шукаємо якихось ворогів зовні, але найбільші вороги сидять у нинішніх владних кабінетах.

не потрібно все на владу спихувать, бо, по-перше, хто її обирав (депутатів сільської, обласної рад, нардепів тих же, Президента...), і по-друге, а що конкретно МИ зробили, щоб так не було... я за протести і систематичніше, наприклад, кожного 13-го числа місяця з попереднім анонсуванням і т.п.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Жеребець! 02.08.2018 14:59
От прочитав я коментар від ДЖЕКО про професіоналізм. І згадався недавно ролик який побачив на ютубі про козака Гаврилюка і як його туда пропихали журналісти на фоні того що над ним там знущалися в лісі а тепер він в раді росказує про те як журналіст сам падав с сходів порвав рубаху і побив телефона. І таких випадків дуже багато. Так в цьому є доля правди і те що дуже багато бездарів працюють на самих тендерних закупівлях і в державному секторі і в приватному але ж ні в державому секторі більше тому-що там якраз набивають шишки а потім тікають в приватний сектор на більші зарплати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Ван Гог 02.08.2018 14:57
Коли вже буде стаття з назвою "Жителі...перекрили доступ повітря до легенів місцевої влади і всіх її чиновників"...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Ван Гог 02.08.2018 14:01
Цитую ДЖЕКО:
Проїхати через Мошни-Яснозір'я, дійсно, майже неможливо. Ця ситуація триває вже дуже довго. Це реальний геноцид проти свого народу. Ми шукаємо якихось ворогів зовні, але найбільші вороги сидять у нинішніх владних кабінетах.

І завдяки нашій доброті, безграмотності, пасивності, надії, зайнятості і т.д. в ці кабінети їх посадили ми..., ми обрали бездарних менеджерів-управлянців які не вміють і не можуть виконувати обовязки які ми їм доручили...але ми є працедавцями,і коли будь в якій галузі людина не справляється з покладеними обовязками - її звільняють. А нам видно подобаються такі керівники...ми покищо думаємо...авось "згинуть наші воріженьки як роса на сонці"...ні...не згинуть, та й не треба...головне прибрати бездарів від управління процесами...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Шарафутдінов Еркін. 02.08.2018 13:32
Їхав я недавнечко через Мошни. Краще би не їхав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Косюк 02.08.2018 13:27
Косюк старается
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Антон 02.08.2018 13:23
Руководство области прокручивает деньги через банки. И начнет делать дороги поздней осенью, дабы деньги не пропали , и на следующий год тоже выделили бы энную сумму, что бы опять прокрутить их через подведомственны е им банки. А водители и селяне эту воровскую шайкуинтересуют меньше всего.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #2 ДЖЕКО 02.08.2018 11:38
Проїхати через Мошни-Яснозір'я, дійсно, майже неможливо. Ця ситуація триває вже дуже довго. Це реальний геноцид проти свого народу. Ми шукаємо якихось ворогів зовні, але найбільші вороги сидять у нинішніх владних кабінетах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 Інна 02.08.2018 11:04
Знову пообіцяють , що ремонт розпочнеться через місяць.