реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко обурений, що на вранішню нараду в мерію замість керівництва “Черкаської служби чистоти” прийшов головний бухгалтер.

gory1-1

Про це повідомляє «ІнфоМІСТ».

– Це дуже погано, що є двоє заступників керівника, які не приходять на нараду. Мені цікаво, чи вони повідомляли профільному департаменту, що їх не буде. Скоро буде водій сміттєвоза приходити і доповідати. Керівники є, у вас що там лавочка приватна? – обурився Бондаренко.

За словами головного бухгалтера ЧСЧ Євгенія Роговика, ситуація з вивезенням сміття і місті “досить стабільна”.

– З нашого боку підприємство максимально працює для цього, ми платимо за надані послуги, навіть наперед, – сказав Роговик. Сам мер зазначив, що СУБи доповідають йому іншу інформацію. – У нас один день ситуація стабільна і три – нестабільна, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, проблеми зі сміттям у Черкасах спостерігаються останні кілька місяців – через брак техніки “Умвельт”.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #10 Роман 26.08.2018 20:14
Цікаво, він обурений тим, що керівники не ходять на наради саме у МЕРІЮ? То вони й не повинні туди ходити, бо ніякої МЕРІЇ не існує в Україні! Як і мерів з губернаторами. Правда, чомусь наша міська рада про це постійно забуває і кругом пише, що вона, мовляв, мерія...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 куди йдемо 21.08.2018 21:14
Який піп, такий і приход :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Коловорот 21.08.2018 06:12
Цитую Ван Гог:
Колись до тулуба замість одарича прийшов шкарабура, так вилетів через п'ять секунд як електровіник шукати одарича, щоб той прийшов на нараду.

Тулуб зразу побачив у Шкарабурі Генерала-...!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Ван Гог 20.08.2018 16:16
Цитую Будячок:
Оце, щоб до Тулуба на нараду прийшов головний бухгалтер..?

То потім пішли б усі...і керівник, і зами, і бухгалтер...до вітру...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Ван Гог 20.08.2018 15:24
Колись до тулуба замість одарича прийшов шкарабура, так вилетів через п'ять секунд як електровіник шукати одарича, щоб той прийшов на нараду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Будячок 20.08.2018 14:14
Оце, щоб до Тулуба на нараду прийшов головний бухгалтер..?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 коля 20.08.2018 13:02
Головне, що проплати йдуть вчасно і навіть наперед. Що ще може сказати бухгалтер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 007 20.08.2018 12:48
Правильно і зробили. Ти хто такий, щоб до тебе на нараду ходити? Буде щось потрібно, то сам сходи "керовник" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Шарафутдінов Еркін. 20.08.2018 11:28
Мєр Міста , до якого не ходять на наради, то є недолугий мєр. Чхали , виходить, на нього керівники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Жеребець! 20.08.2018 11:26
Звичайно, водій недільку поробив і на нараду до Бондаренка мол іди Петя відзвітуй йому що все стабільно! :-)