реклама

реклама

Міському голові Черкас Анатолію Бондаренку депутати піднесли... сміттєвоз.

39894660_970444966498635_7201558298712080384_n

Іграшку винесли на трибуну представники опозиційної частини депутатського корпусу.

«Беріть сміттєвоз – і їдьте звідси, – сказав депутат Руслан Зоря. – Загидили місто ларками, сміттям, амброзією!»

Наразі на чергову сесію Черкаської міської ради зареєструвалося 15 депутатів, 24 відсутні. Присутні - з фракцій БПП, Громадська позиція, Партії вільних демократів. Депутати-«батьківщинівці» та зі «Свободи» відсутні.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Илон Маск 23.08.2018 20:38
Мир, как и "Прочерк" - виртуален. Лайк по "Очерет" и "Верник" тому прямое подтверждение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Верник 23.08.2018 17:54
Зоря ти не краще. Скільки ти депутатом, а про амброзію тільки зараз почув?? Чого з Одаричем не боровся???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Очерет 23.08.2018 15:50
Гнать його з міста. Пішки хай стрибає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Гроші 23.08.2018 13:01
Напередодні виборів ідея подарувати місту прибиральну техніку може бути цікавою для декого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Ох 23.08.2018 12:55
Починали в засос, хоча смішно було спостерігати за тим як черкащан тупо обмішулює лисянський спритник...
===
класика жанру:

Там все места блатные расхватали
Пришипились, надеясь на авось,
Тем временем во всей честной Италии
На папу кандидата не нашлось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 бывший 23.08.2018 12:00
Не міська рада, а збір придурков, працюючи за принципом - чим гірше,тим краще. Тільки через вас,....,страждає місто і його мешканці. В Канів поперлися,а в Черкасах немає кворуму,а питань невирішених, хоч греблю гати. Ну хіба не пр..ки? Звертаюсь до всіх жителів міста,на наступних виборах голосувати тільки за нових кандидатів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Щука 23.08.2018 11:34
І де ж це взявся такий байстрючок, який вказує кому і куди йти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Абрек 23.08.2018 11:17
:lol: (((((Загидили місто ларками, сміттям, амброзією!»)))) )
Загадили це бідне місто ще ВИ (Радуцький, Зоря, Згіблов та інші "дєятелі") ще з минулого скликання, разом з одаричем, а тепер шукаєте винних. Не вийде! Люди все пам"ятають!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Костя 23.08.2018 11:09
А хто стане на його місце ? Радік ? ааа... ну давай те...буде як в Смілі...