У вівторок, 4 вересня, у приміщенні міської ради Умані сталася бійка між керівником секретаріату Людмилою Кирилюк та місцевим активістом Володимиром Гончаруком.


69986-1_normal

Як повідомляє «Новое время», інцидент стався після голосування комісії з перейменування щодо зміни назви вулиці Челюскінців на вулицю Григорія Косинки.

Нагадаємо, в 2016 році колишня вулиця Белінського має назву на честь українського письменника Григорія Косинки. У зв’язку з тим, що на цій вулиці розміщені місця паломництва хасидів, пропонується перейменувати її на честь одного із засновників хасидизму – Рабі Нахмана; натомість ім’я Григорія Косинки дати вулиці Челюскінців.

Під час суперечки Гончарук випадково зачепив Кирилюк козирком своєї бейсболки. У відповідь на це керівниця секретаріату вдарила активіста по головному убору, після чого і виникла невеличка бійка, яку швидко припинили свідки інциденту.

fb47829745456636cb8dd243489395cc

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Уважний 08.09.2018 14:53
На відео видно, що бійку розпочала тітка. А коли розборонили - продовжувала лізти битися знову.
Шкода не так того активіста, як чоловіка цієї Люсі)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Цензор 08.09.2018 14:51
Два дебила - это сила! :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 марина 08.09.2018 13:34
Респект Людмиле!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Уманский Еврей 06.09.2018 04:46
Гончарук - это помощник депутата Алексеева в Умани. Алексеев и Гончарук радикалы, члены партии "свобода". свобода - антисемитская партия. Каждый год Алексеев и его помощники устраивают скандалы, провокации. Эти же люди бегают до памятника гонты и зализнику в Умани. Кирилюк молодец что не побоялась открыть рот против Гончарука, который только всё ломает и создаёт конфликты. Алексеев тихо стоял и не вступил в эту перепалку. Наверное боялся потерять депутатскую корочку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Бют 05.09.2018 20:31
БЮТ в ді, Кирило від бюта
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Топоніміст 05.09.2018 18:26
Назвіть вулицю на честь 2 тисяч хасидів, яких їхні земляки обдурили з авіаквитками. Або на честь восьми "паломників", які забухали на борту літаки і були депортовані додому.
Їм всім буде приємно - хоча б так вони "доїдуть" до Умані. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Максим 05.09.2018 14:56
не вистачало вул. Григорія Косинки перейменовувати на Нахмана. :sad: це було б чистої води пристосуванство .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Ох 05.09.2018 14:15
Цитую Гроші:
Елементарна відсутність культури та поваги до закону. Звикли все горлом брати. Назви себе "активістом" і роби що хочеш і як хочеш.

Це бидло вже ніхто не зажене в стойло допоки від України не залишиться камня на камні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 ДЖЕКО 05.09.2018 12:54
Це не "активіст", а *******. Піднімати руку на жінку у будь-якому випадку неприпустимо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Гроші 05.09.2018 11:08
Елементарна відсутність культури та поваги до закону. Звикли все горлом брати. Назви себе "активістом" і роби що хочеш і як хочеш.