реклама

реклама

У Черкасах у дворі одного з будинків по вул.Громова небайдужі громадяни затримали розповсюджувачів, які розкидали газету із наклепницькою інформацією про міського голову Анатолія Бондаренка та депутатів. На місце була викликана поліція, пише сайт "Про головне".

Фейкову газету «Тарасові джерела» розносили дві особи жіночої статі, одна з яких, на вигляд, була неповнолітньою. Назватися вони відмовилися, також не схотіли повідомити, де взяли цю друковану продукцію. Вік, особи розповсюджувачок та походження газет встановлюватимуть правоохоронці.

Поліцейські, які прибули на місце події, прийняли заяву від людей, які викликали правоохоронців, а також опитали затриманих розповсюджувачів. Потім, пояснили, матеріали передадуть у Черкаське районне відділення поліції.

газета2

реклама

Коментарі  

 
+6 #25 Верник 12.09.2018 09:54
Преступление века раскрыто!! Спасли поруганную честь "кастрюли"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Пришийкобиліхвіст. 12.09.2018 06:28
Небайдужі громадяни....то є офігівші громадяни , що викликають поліцію. Нормальні цього не роблять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 Журло 11.09.2018 20:53
Цитую Привид бродить по місту:
- привід "Тарасових джерел". Небайдужі громадяни всих країн - єднаймося!

"Тарасові джерела" - газета- помийниця, створена в 90-х роках покійним Колод.....ою. Має інтенсивний сморід вонючки. Викоритовується пердунами для випуску пердьожа . Зараз дійшла черга Сашка Рад.......го! :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #22 Радек 11.09.2018 20:48
Цитую Оце так злочинців знайшли:
Афігєть! На фото - два поліцейських авто :eek: Два екіпажі поліцейських - на двох дівчат, які газети носили?!!!
А Бонд ще скиглив, що поліція юлькину "Бацькавшину" не підтримує!

НЕ ТАМ ШУКАЄТЕ - Я ТУТ!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #21 008 11.09.2018 20:47
Цитую Оксана:
А й справді, де можна газетку почитати?
Я сьогодні сміття виносила - згадувала мера "незлим тихим словом". Стати нікуди, сморід, бруд.
Зате біля мого будинку на Горького генделичок новенький скоро відкриють, прямо на дитячому майданчику біля зупинки, і я знов буду у темряві дитину зустрічати поряд з місцевим "бомондом", і мера нашого проклинати.

Всі питання - до Радуцького! Якби корейку обрали мером - були б у шоколаді! :D Цитую 007:
Цитую Де цю газету взять?:
Толікові ідіоти створили цій нещасний газетці таку потужну рекламу,яка їй і не снилась. Я такий агітнепотріб зазвичай викидаю у смітник, а цю - тепер з цікавістю почитаю, як тільки принесуть.

:lol: :lol: :lol: Також ніколи такі газетки не читав, а тепер чекаю з цікавістю.

Ще з більшою цікавістю читай оголошення на стовпах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #20 Порада 11.09.2018 20:43
Цитую Оксана:
А й справді, де можна газетку почитати?
Я сьогодні сміття виносила - згадувала мера "незлим тихим словом". Стати нікуди, сморід, бруд.
Зате біля мого будинку на Горького генделичок новенький скоро відкриють, прямо на дитячому майданчику біля зупинки, і я знов буду у темряві дитину зустрічати поряд з місцевим "бомондом", і мера нашого проклинати.

Газету замовив і розповсюджує Ра.....ький. Для людини, у якої півлімона баксів - це копійки. Зуд не проходить. :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Ося 11.09.2018 18:57
ПРОЧЕРК даєш ТАРАСОВІ ДЖЕРЕЛА !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Ося 11.09.2018 18:55
Ганьба БЮТівцям
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Привид бродить по місту 11.09.2018 18:08
- привід "Тарасових джерел". Небайдужі громадяни всих країн - єднаймося!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #16 007 11.09.2018 17:16
Цитую Де цю газету взять?:
Толікові ідіоти створили цій нещасний газетці таку потужну рекламу,яка їй і не снилась. Я такий агітнепотріб зазвичай викидаю у смітник, а цю - тепер з цікавістю почитаю, як тільки принесуть.

:lol: :lol: :lol: Також ніколи такі газетки не читав, а тепер чекаю з цікавістю.