реклама

реклама

У неділю, 30 вересня, у Черкасах о 12:00 відбудеться марш за права тварин. Подія покликана об'єднати мешканців міста навколо гуманістичних цінностей та актуалізувати питання захисту тварин.

pes-890x395

Маршрут проходитиме від пл. Європейської (Будинок Торгівлі) до Долини Троянд. Також до цієї події будуть проводитись тематичні майстер-класи у майстерні PreciousLab, флешмоб на пл. Європейській та лекторій у Долині троянд.

8 вимог Всеукраїнського маршу:

1) заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях;

2) заборона хутряних ферм та притравочних станцій;

3) заборона контактних зоопарків та експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг;

4) відмова від використання живих тварин для експериментів та ін.;

5) розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності;

6) створення зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами;

7) заборона евтаназії, як методу регулювання чисельності безпритульних тварин в Україні;

8) внесення диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до Червоної книги України.

Всеукраїнський марш за права тварин є гуманістичною та зоозахисною, а не політичною подією. Тому учасників просять утриматися від партійної символіки та лозунгів.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Не коментарі, а... 19.09.2018 12:18
Читаю тут коменти одного "діяча" і розумію: багатьом "ЛЮДЯМ" треба вдягаь намордники - щоб вони не покусали собку, кома або того ж зоозахисника. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 язон 19.09.2018 11:51
Цитую Що це було?:
Цитую язон:
А мясо жрать эти зоофилы не отказываются?

Звідки стільки злобної жовчі - та ще й не в тему? :-x

Почему же не в тему? Когда одни и те же люди запихиваются бифщтексами и фуа-гра, но объявляют дикостью и преступлением меховую одежду, зоопарки и цирки - это либо люди ущербные, либо лицемеры, затеявшие себе пиар-кормушку на эксплуатации чьей-то ущербности.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Що це було? 19.09.2018 11:01
Цитую язон:
А мясо жрать эти зоофилы не отказываются?

Звідки стільки злобної жовчі - та ще й не в тему? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 петро 19.09.2018 10:51
Також зоозахисники забули вказати, що всі домашні тварини повинні бути зареєстровані та мати ветеринарний паспорт, а їх власники сплачувати податок за їх утримання. Є вільні кошти плати. І чому немає заборони полювання, риболовства, заборони птахофабрик, корівників, свиноферм де відбувається забій тварин. В чому різниця між хутровою і м'ясною фермою? Чи на м'ясній фермі їх лагідно вбивають?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Ответ Керзону 19.09.2018 10:28
Цитую язон:
А мясо жрать эти зоофилы не отказываются? А как насчёт прав растений?
Учите историю, умники! 100 лет назад в Украине было около 5 миллионов лошадей. Сколько осталось, когда они людям не нужны стали? Сожрали и не подавились! Все магазины конской колбасой забиты были.

ТЫ ДУРАК? РАЗВЕ КТО-ТО ГОВОРИТ О ЗАПРЕТЕ ПОЕДАНИЯ МЯСА?
НАУЧИСЬ ЧИТАТЬ ИНФУ РАНЬШЕ, ЧЕМ НАЧИНАЕШЬ ЕЕ КОМЕНТИТЬ, "УМНИК" ТЫ СЛАБОНЕРВНЫЙ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Чорнобаївець 19.09.2018 10:27
догхантерна мазота біснується.
Ім би тільки мучити й вбивати.
Зайва Хромосома рулить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 язон 19.09.2018 09:45
А мясо жрать эти зоофилы не отказываются? А как насчёт прав растений?
Учите историю, умники! 100 лет назад в Украине было около 5 миллионов лошадей. Сколько осталось, когда они людям не нужны стали? Сожрали и не подавились! Все магазины конской колбасой забиты были. С такими темпами разрушения природы - скоро животные только в зоопарках и цирках и смогут выжить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Гроші 19.09.2018 09:43
Повністю підтримую! Але бракує ще чотирьох пунктів вимог: 9) посилення відповідальност і власників тварин за вигулювання собак без намордника чи поводка, особливо якщо перехожим було завдано тваринами тілесні ушкодження; 10) підвищення адміністративно ї відповідальніст і власників тварин за неприбирання фекалій своїх собак під час вигулювання собак в публічних місцях; 11)адміністративн а відповідальніст ь міських посадових осіб за гуляння по місту зграй безпритульних собак, як це відбувається зараз в Черкасах; 12) визначення на місцевості знаками місць та часу для вигулу собак, а також місць, де вигул собак заборонено.