реклама

реклама

Напередодні у дворі однієї із черкаських багатоповерхівок згоріло авто, яке належить депутату Черкаської міської ради від ВО Черкащани Івану Сухарькову. Основна версія слідства – підпал.

42302509_332795147298863_8808253938638782464_n

Про це написав у «Фейсбук» міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

"Переконаний, що цей злочин пов’язаний із політичною діяльністю депутата, який своєю принциповою позицією в міськраді виступив за розвиток міста, а не за повний колапс.

У Черкасах продовжується тиск криміналу на депутатів та чиновників при повній бездіяльності правоохоронних органів. Скільки ще потрібно випадків, щоб поліція, прокуратура, СБУ навели порядок у місті?

Вбивство Бінусова, напад на Стадника, нещодавній збройний напад на Карася, тепер cпалена автівка Сухарькова. Депутати скоро боятимуться ходити на сесії, тому що за кожне “незручне для когось” голосування їхньому життю може загрожувати небезпека.

Як міський голова, вчергове звертаюся до правоохоронців, до Президента України, до Прем’єр-міністра та до Верховної Ради України негайно втрутитися в ситуацію із бандитизмом у Черкасах. Ми вкотре переконуємося, що безкарність породжує нові злочини", - заявив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+4 #19 юрко 24.09.2018 14:28
Засекайте время через сколько новое авто у погорельца появится. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Жванецкий 24.09.2018 13:58
Риг... риг... ригламент!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Ван Гог 24.09.2018 08:06
Бійся Толік...бійся...народ вже втомився...це єдиний демократичний метод до вас достукатися...може почуєте...досить знущатися над людьми...бо скоро доведете до сталінського принципа - є людина є проблема...немає людини немає проблем...так це жорстоко...а що робити коли ви зажралися...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Ох 23.09.2018 23:40
Одного не натяну на голову, як могло статися, що на міського голову такого великого міста не знайшлося містянина. Свідомо обрали поводирем представника чи не самої забитої "глубінки" і поскриптум кудахтають як справжні гиндюки....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #15 Оксана 23.09.2018 13:55
Кримінальний мер = кримінальні розборки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 гіпотеза 23.09.2018 13:32
а може то каася рук справа-піарить своїх
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #13 котигорошко 23.09.2018 11:44
Перед тим, як звертатись в ООН в піднебесну поясни: звідки в тебе бабки при трьохрічних нульових деклараціях?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 1 23.09.2018 11:17
Не бойтесь. Если что,то получете звание почетного гражданина города :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #11 Дональд Трамп 23.09.2018 08:37
Как только оставишь кресло мэра,так сразу город и успокоится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #10 Lok 22.09.2018 20:29
Бреше як баче.
Конкретику в студію. Яку політичну діяльність він веде?? Лавочку не в тому дворі поставив??