реклама

реклама

Черкаський адміністративний суд сьогодні розглядає заяву міської ради про скасування свого рішення щодо призупинення рішень «канівської» сесії Черкаської міськради до розгляду справи по суті.

1

Суддя Петро Паламар, який вийшов з лікарняного, сьогодні зранку почав розгляд скарги відповідача, проте відклав завершення розгляду до вечора, щоб дати можливість сторонам підготувати всі необхідні документи.

Нагадаємо, позивач (депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький) звернувся до суду з оскарженням рішень «канівської» сесії Черкаської міськради від 22 серпня, яка ухвалила низку змін до міського бюджету. На його думку, сесію було проведено так, що майже половина депутатів не змогла взяти участь у сесії. Натомість п’ятеро депутатів, яких раніше було відкликано, брали в ній участь. Радуцький просить суд скасувати рішення міськради. Задля забезпечення позову суд раніше призупинив бюджетні рішення «канівської» сесії.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, низка департаментів і депутатів міськради твердять, що зупинка бюджетних рішень вганяє місто у колапс: паралізує діяльність органів місцевого самоврядування та позбавляє їх можливості, зокрема, здійснювати необхідні соціальні виплати.

Розгляд справи продовжиться о 16.30.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Ван Гог 02.10.2018 08:26
Наслідки скасування рішень сесії звісно негативні, але це вже наслідки,а боротися треба з причинами що їх спричинили...злочини треба попереджувати а не бігати і кричати про те як так вийшло, щоб далі ні у кого не було проблем...Тому на мою думку:
1. Притягнути до відповідальност і безграмотного мера, який створив всю цю ситуацію (чи по тупості чи по "блототі"), щоб більше ніхто не порушував закон прикриваючись потім наслідками...
2. Терміново скликати сесію і переголосувати рішення (всі люди розуміють колапс який створив своєю тупістю кастрюля)...
3. Навчити мера раз і на завжди тому що він лише Лисянський рагуль який випадково всплив в післяреволюційн ий період, і заставити вивчити Закони України про місцеве самоврядування і бюджетний кодекс...в гіршому випадку...оголосити не довіру за такі непродумані дії...щоб далі для інших була наука...
Тільки так...Бо якщо затягнути справу в наші суди, то можна судитися десятиліттями...без толку...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 В. Белий 01.10.2018 16:42
Цитую Наталія:
На якій підставі суд позбавляє моїх дітей права на харчування для малозабезпечени х сімей? У сідді, як і у Радуцького мабуть півмійона баксів на рахунку, 5 машин та 8 земельних ділянок. Про що йому пектись? :-?


Так то воно так, тільки Ви виявились заручником закулісних ігор Толіка і його прихвостнів. Чого законну сесію не провів? Навіщо були ці канівські мтуки??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Тралік 01.10.2018 16:08
Цитую Наталія:
На якій підставі суд позбавляє моїх дітей права на харчування для малозабезпечени х сімей? У сідді, як і у Радуцького мабуть півмійона баксів на рахунку, 5 машин та 8 земельних ділянок. Про що йому пектись? :-?

Так і ви йдіть на суддю вивчіться. А чого компьютер є, інтернет є, вільний час коменти строчити теж є... :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Тралік 01.10.2018 16:05
Цитую иван:
[quote name="Любов Майборода"]Запитання до судді Паламар: частина 2 ст.151 КАС говорить "СУД ПОВИНЕН ВРАХУВАТИ СПІВІДНОШЕННЯ ПРАВ (ІНТЕРЕСУ), по захист яких просить заявник, ІЗ НАСЛІДКАМИ ВЖИТТЯ ЗАХОДІВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ ДЛЯ ЗАІНТЕРЕСОВАНИХ ОСІБ". Кого Ви захищаєте? Рішенням сесії 22 серпня було виділено 1,5 млн на ліки для інвалідів І та ІІ групи. В п`ятницю 29 вересня на візочку до мене в кабінет приїхала з сином інвалід І групи. Я віддала свої 980 грн. для придбання ліків хворій жінці. Сьогодні з важкою формою нецукрового діабету звернулась інша пацієнтка. Що мені робити? Рішення сесії про закупівлю ліків для хворих призупинено.Навіть гестапівцжі не були такими жорстокими до людської біди як депатат Радуцький. Кого захищає наше правосуддя?А раньше где вы были?Защитники. народные ...!!!!]

То давайте нехай бондаренко покладе всі бюджетні кошти налом у себе в кабінеті і видає під розписку. :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Петро Бампер 01.10.2018 14:33
Шановні,Може не будемо суддю судити? Якось дивно виходить. Нехай людина працює, йому були надані повноваження від України. Все в межах правових норм. Всі хотіли пограти в бюрократію, тепер суд дотримується демократії. Все буде добре!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 иван 01.10.2018 13:06
[quote name="Любов Майборода"]Запитання до судді Паламар: частина 2 ст.151 КАС говорить "СУД ПОВИНЕН ВРАХУВАТИ СПІВІДНОШЕННЯ ПРАВ (ІНТЕРЕСУ), по захист яких просить заявник, ІЗ НАСЛІДКАМИ ВЖИТТЯ ЗАХОДІВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ ДЛЯ ЗАІНТЕРЕСОВАНИХ ОСІБ". Кого Ви захищаєте? Рішенням сесії 22 серпня було виділено 1,5 млн на ліки для інвалідів І та ІІ групи. В п`ятницю 29 вересня на візочку до мене в кабінет приїхала з сином інвалід І групи. Я віддала свої 980 грн. для придбання ліків хворій жінці. Сьогодні з важкою формою нецукрового діабету звернулась інша пацієнтка. Що мені робити? Рішення сесії про закупівлю ліків для хворих призупинено.Навіть гестапівцжі не були такими жорстокими до людської біди як депатат Радуцький. Кого захищає наше правосуддя?А раньше где вы были?Защитники. народные ...!!!!]
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #2 Любов Майборода 01.10.2018 12:43
Запитання до судді Паламар: частина 2 ст.151 КАС говорить "СУД ПОВИНЕН ВРАХУВАТИ СПІВІДНОШЕННЯ ПРАВ (ІНТЕРЕСУ), по захист яких просить заявник, ІЗ НАСЛІДКАМИ ВЖИТТЯ ЗАХОДІВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ ДЛЯ ЗАІНТЕРЕСОВАНИХ ОСІБ". Кого Ви захищаєте? Рішенням сесії 22 серпня було виділено 1,5 млн на ліки для інвалідів І та ІІ групи. В п`ятницю 29 вересня на візочку до мене в кабінет приїхала з сином інвалід І групи. Я віддала свої 980 грн. для придбання ліків хворій жінці. Сьогодні з важкою формою нецукрового діабету звернулась інша пацієнтка. Що мені робити? Рішення сесії про закупівлю ліків для хворих призупинено.Навіть гестапівці не були такими жорстокими до людської біди як депатат Радуцький. Кого захищає наше правосуддя?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #1 Наталія 01.10.2018 11:58
На якій підставі суд позбавляє моїх дітей права на харчування для малозабезпечени х сімей? У сідді, як і у Радуцького мабуть півмійона баксів на рахунку, 5 машин та 8 земельних ділянок. Про що йому пектись? :-?